Lp. Nazwa jednostki Hufiec Chorągiew Poziom
zaawansowania
Punkty do
wykorzystania
na
kolejny poziom
Regiobook PRO Gra planszowa PRO Reportaż PRO Spot PRO Szlak PRO Modelarstwo PRO Questing PRO Lidar PRO Otwarte Zabytki PRO Wydarzenie PRO Luter 2017 EDD PRO Ekspedycja
1 38 Starachowicka Drużyna Harcerska im. Emilii Plater Starachowice Kielecka granatowy 244 0 42 0 0 0 32 0 45 18 37 0 60 0
2 29 Grunwaldzka Ostrowska Drużyna Harcerska "Pogodni" Wyszków Mazowiecka granatowy 238 36 52 33 40 0 0 0 0 0 38 0 0 0
3 33 Starszoharcerska Drużyna Odkrywców ,,Zwiad'' im. rtm. Witolda Pileckiego Stargard Zachodniopomorska granatowy 165 0 0 53 40 0 60 0 0 0 0 0 0 0
4 43 Drużyna Wędrownicza 'Plankton' Grójec Mazowiecka granatowy 138 0 45 0 40 14 60 16 0 35 0 0 0 0
5 74 Drużyna Starszoharcerska "Spartanie" im. Mikołaja z Ryńska w Nowej Wsi Golub-Dobrzyń Kujawsko-Pomorska granatowy 133 0 51 0 10 0 58 14 0 0 11 0 0 0
6 15 Drużyna Harcerska "Lipczanie" z Platerówki Lubań Dolnośląska granatowy 133 0 55 25 40 0 60 0 0 0 0 0 0 0
7 6 Drużyna Starszoharcerska im. J. Harczuk - Muszyńskiej "Rzarłacze" Zamość Lubelska granatowy 133 0 55 50 0 0 0 0 0 0 42 0 0 0
8 12 Przyparafialna Wielopoziomowa Drużyna Harcerska ,,Feniks'' Ciechanów Mazowiecka granatowy 105 38 60 51 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 6 Drużyna Harcerska ISKRA im. por. Wł. Barana "Bekas" z Dukli Krosno Podkarpacka granatowy 103 0 0 0 45 0 20 0 0 12 0 0 0 0
10 12 Drużyna Harcerska "Bastion" im. Trzech bohaterów Piekary Śląskie Śląska granatowy 93 0 56 0 0 0 60 0 25 0 0 0 0 0
11 1 Grunwaldzka Drużyna Harcerska "Amonit" Ziemi Zawierciańskiej Śląska granatowy 74 0 51 0 45 0 0 31 0 18 17 0 0 0
12 7 Bydgoska Drużyna Starszoharcerska i Wędrownicza "Forward" Bydgoszcz-Miasto Kujawsko-Pomorska granatowy 52 39 52 0 45 17 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Próbna Drużyna Starszoharcerska "Świt" Zielona Góra Ziemi Lubuskiej granatowy 51 44 52 0 0 0 0 0 0 18 0 0 0 0
14 1 Tanowska Drużyna Harcerska "Sokoły" Police Zachodniopomorska granatowy 1 0 0 37 0 0 0 0 35 0 0 0 0 0
15 1 Starszoharcerska Drużyna Odkrywców "Il Mondo" Oświęcim Krakowska czarny 141 0 0 36 38 0 0 0 0 0 0 40 0 0
16 42 Gryficka Drużyna Harcerska ,,Ciche Cienie" Goleniów Zachodniopomorska czarny 109 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
17 41. Wędrownicza Drużyna Harcerska "Muppety" im. Tony'ego Halika Włocławek-Powiat Kujawsko-Pomorska czarny 105 0 0 0 0 0 0 0 0 50 0 19 0 0
18 3 Zambrowska Drużyna Harcerska "Grota" Ostrołęka Mazowiecka czarny 99 0 0 13 0 45 0 0 0 0 35 0 0 0
19 22 Koszalińska Drużyna Wędrownicza "Płomień" Ziemi Koszalińskiej Zachodniopomorska czarny 95 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 18 0 0
20 1 Pilzneńska Drużyna Harcerska "Zielona Jedynka" im.Eleonory Świerczek ps. 'Paproć" Ziemi Pilźnieńskiej Podkarpacka czarny 92 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
21 11 Wrocławska Grunwaldzka Drużyna Wędrownicza "Envintalaya" Wrocław Dolnośląska czarny 86 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
22 44 Drużyna Harcerek Starszych "Biała Róża" im. hm. Floriana Marciniaka Gniezno Wielkopolska czarny 83 0 0 30 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
23 47 Wrzesińska Drużyna Harcerzy Starszych "Tajfun" Września Wielkopolska czarny 83 0 31 0 40 0 0 0 0 0 0 0 0 0
24 2 Harcerska Drużyna Turystyczna "Tibesti" Przasnysz Mazowiecka czarny 82 0 46 41 0 0 0 45 0 0 0 0 0 0
25 11 Ostrołęcka Drużyna Harcerska "Ślad" Ostrołęka Mazowiecka czarny 77 0 49 20 0 0 58 0 0 0 0 0 0 0
26 4 Drużyna Odkrywców "Młode Wilki" Oświęcim Krakowska czarny 77 0 0 30 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
27 1 Młynarska Drużyna Odkrywców "Lwy" Elbląg Warmińsko-Mazurska czarny 72 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
28 25 Lubawska Drużyna Starszoharcerska im. phm. Bronisława Grzymowicza Iława Warmińsko-Mazurska czarny 71 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 10 0 0
29 11 Rudzka Drużyna Harcerska "Catrinos" Ruda Śląska Śląska czarny 70 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
30 9 Zamojska Drużyna Wielopoziomowa "Ventus" Zamość Lubelska czarny 70 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
31 Krąg Instruktorski "Drogowskaz" Beskidzki Śląska czarny 66 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
32 11 Wrocławska Grunwaldzka Drużna Harcerska "Elfy z Cienistej Doliny" Wrocław Dolnośląska czarny 65 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
33 14 Ostrołęcka Drużyna Harcerska "Spirydion" Ostrołęka Mazowiecka czarny 61 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
34 13 Bialska Grunwaldzka Drużyna Harcerska "Astus" im. ks. Edmunda Barbasiewicza Łuków im. Bohaterów Ziemi Łukowskiej Lubelska czarny 51 0 0 41 0 0 60 0 0 0 0 0 0 0
35 20 Bialska Drużyna Starszoharcerska "Sollers" Łuków im. Bohaterów Ziemi Łukowskiej Lubelska czarny 48 0 0 50 0 0 48 0 0 0 0 0 0 0
36 119 Zagłębiowska Druzyna Harcerska "Pomarańczarnia" im. Andrzeja Małkowskiego Ziemi Będzińskiej Śląska czarny 46 0 0 0 45 0 0 0 0 0 0 0 0 0
37 11 Wrocławska Grunwaldzka Gromada Zuchowa " Elfy z Cienistej Doliny " Wrocław Dolnośląska czarny 44 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
38 4 Grunwaldzka Harcerska Brygada Strażacka Nysa Opolska czarny 43 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
39 42 Drużyna Harcerska Ziemi Sanockiej Podkarpacka czarny 43 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
40 9 Wielopoziomowa Olsztynecka Drużyna Odkrywców "Iskra" Warmiński Warmińsko-Mazurska czarny 41 31 60 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
41 6 Suwalska Drużyna Wędrownicza "Wilki" Suwałki Białostocka czarny 41 0 39 0 0 0 52 0 0 0 0 0 0 0
42 1 Kętrzyńska Drużyna Starszoharcerska "Dignitas" im. Korpusu Ochrony Pogranicza Kętrzyn Warmińsko-Mazurska czarny 40 0 0 36 0 0 0 0 0 54 0 0 0 0
43 89 Katowicka Drużyna Harcerska im. Stefana Czarnieckiego Katowice Śląska czarny 40 0 55 0 35 0 0 0 0 0 0 0 0 0
44 6 Wielopoziomowa Gdańska Drużyna Harcerska "Fari" Bałtycki Hufiec Gdańsk-Portowa Gdańska czarny 40 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
45 17 Łódzka Drużyna Wędrownicza Łódź-Bałuty Łódzka czarny 38 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
46 7 Katowicka Drużyna Harcerska im. 2 Pułku Powstańców Śląskich Katowice Śląska czarny 38 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
47 20 Drużyna Harcerska "Buki" imienia Tadeusza Zawadzkiego "Zośki" Stargard im. Juliusza Dąbrowskiego Zachodniopomorska czarny 35 0 52 0 0 33 0 0 0 0 0 0 0 0
48 12 Tomaszowska Drużyna Harcerek "Kamienie z Górskiego Potoku" im. harcmistrza Stefana Mirowskiego Tomaszów Lubelski Lubelska czarny 33 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
49 5 Konecka Drużyna Harcerska "Feniks" im. ppor. cc. Waldemara Szwieca "Robota" Końskie Kielecka czarny 31 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
50 11 Pilzneńska Drużyna Starszoharcerska "Pocisk" im. Zygmunta Pawlusa ps. "Turek" Ziemi Pilźnieńskiej Podkarpacka czarny 30 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
51 19 Drużyna Harcerska "Tornado" Nowa Sól Ziemi Lubuskiej czarny 30 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
52 13 Drużyna Starszoharcerska "Pochodni" Tomaszów Lubelski Lubelska czarny 29 25 0 0 0 0 0 0 0 54 0 0 0 0
53 917 Łódzka Drużyna Harcerek Łódź-Bałuty Łódzka czarny 29 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
54 11 Wrocławska Grunwaldzka Gromada Zuchowa "Elfy z Doliny Mgieł" Wrocław Dolnośląska czarny 25 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
55 16 Grunwaldzka Drużyna Harcerska im. Jana Jaworowskiego ps. "Maryśka" Kędzierzyn-Koźle Opolska czarny 25 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
56 42 Świdnicka Drużyna Starszoharcerska "Paradoks" Lublin Lubelska czarny 24 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
57 44 Drużyna Harcerska "Iskra" Inowłódz Łódzka czarny 22 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
58 7 Wielopoziomowa Drużyna Harcerska "Wataha" Ostrowiec Świętokrzyski Kielecka czarny 21 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
59 147 Warszawska Drużyna Starszoharcerska "Błękitni" Warszawa Wawer Stołeczna czarny 20 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
60 V Lubawska Grunwaldzka Drużyna Harcerska InVictus Iława Warmińsko-Mazurska czarny 20 0 0 0 0 0 0 0 0 35 35 0 0 0
61 19 Drużyna Harcerska "Invictus" im. Józefa Piłsudskiego Krosno Podkarpacka czarny 18 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
62 33 Drużyna Harcerska "Włóczykije" "Mazowsze" Mińsk Mazowiecki Mazowiecka czarny 17 0 0 0 0 0 0 45 10 12 0 0 0 0
63 11 Wrocławska Grunwaldzka Drużyna Harcerska "Elfy z Doliny Mgieł" Wrocław Dolnośląska czarny 17 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
64 303 Turystyczno-Krajoznawcza Wielopoziomowa Drużyna Harcerska „Włóczęga” im. Andrzeja Małkowskiego w Mińsku Mazowieckim "Mazowsze" Mińsk Mazowiecki Mazowiecka czarny 16 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
65 998 Kielecka Drużyna Harcerska im. kpt. poż. hm. Stefana Maja Kielce-Miasto Kielecka czarny 14 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
66 6 Suwalska Drużyna Wielopoziomowa "Wilki" Suwałki Białostocka czarny 11 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
67 31 Drużyna Harcerska "Wataha" Malbork Gdańska czarny 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
68 4 Wielopoziomowa Męska Drużyna Harcerska "Wrzos" im. Ireny Poborc w Spale Inowłódz Łódzka czarny 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
69 17 Męska Drużyna Wędrownicza "Grom" Poznań-Rejon Wielkopolska czarny 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
70 2 Młynarska Drużyna Starszoharcerska "Taurus" Elbląg Warmińsko-Mazurska 173 0 55 53 25 0 0 0 40 0 0 0 0 0
71 73 Warszawska Drużyna Harcerska "Sensorium" Warszawa Praga Północ Stołeczna 43 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
72 305 Warszawska Drużyna Harcerska "Rycerska Brać" im. Zgrupowania Żubr Warszawa Żoliborz Stołeczna 41 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
73 Harcerski Krąg Akademicki "Wtyczka" - Łódzka 40 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
74 26 Drużyna Harcerska im. Andrzeja Małkowskiego "Leśni" Bytom Śląska 30 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
75 1 Grunwaldzka Drużyna Harcerska "Dąbrowa" im. Władysława Szafera Zabrze Śląska 30 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
76 335 Krakowska Drużyna Starszoharcerska "Niewidzialni" im. Mieczysława Karłowicza Kraków-Nowa Huta Krakowska 30 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
77 7 Bydgoska Drużyna Harcerska "Młode Wilki" im. Jana Kochanowskiego Bydgoszcz-Miasto Kujawsko-Pomorska 23 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
78 6 Drużyna Harcerska "Dziki" Słubice Ziemi Lubuskiej 20 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 20 0 0
79 6 Grucka Drużyna Harcerska "Fuzja" Grudziądz Kujawsko-Pomorska 20 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
80 7 Drużyna Harcerska "Zielona 7" Police Zachodniopomorska 18 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 18 0 0
81 7 Wielopoziomowa Dużyna Harcerska "Feniks" im. Bohaterów Powstania Wielkopolskiego w Szubinie Pałuki Kujawsko-Pomorska 15 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 15 0 0
82 Krąg Starszyzny Harcerskiej „Zarzewie” przy 12 Szczepie Nowowarpieńskim Police Zachodniopomorska 15 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 15 0 0
83 14 Drużyna Harcerska w Gozdowie Sierpc Mazowiecka 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
84 126 Warszawska Drużyna Harcerska "Aurinko Vene" Warszawa Żoliborz Stołeczna 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
85 252 Warszawska Drużyna Harcerska "Pod Zielonym Smokiem" Warszawa Żoliborz Stołeczna 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
86 31 Zgierska Drużyna Harcerska "Nieprzemakalni" Zgierz Łódzka 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
87 Próbna Drużyna Harcerska "Fatamorgana" Ziemi Wadowickiej Krakowska 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
88 56 Warszawska Drużyna Starszoharcerska "Ignis" Warszawa Żoliborz Stołeczna 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
89 I Gromada Zuchowa "Wilczki Morskie" Mława Mazowiecka 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
90 2 Jaworska Wielopoziomowa Drużyna Harcerska "Wataha" Jawor Dolnośląska 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
91 6 Gromada Zuchowa "Przyjaciele" Suwałki Białostocka 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
92 50 Środowiskowa Drużyna Harcerska "Granica" Słubice Ziemi Lubuskiej 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
93 99 Drużyna Harcerska "Siódma góra" Sulejówek im. Batalionu "Zośka" Stołeczna 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
94 8 Drużyna Starszoharcerska "Ignis" Kutno Łódzka 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
95 52 Przyparafialna Wielopoziomowa Drużyna Harcerska "Włóczykije" im. hm. Elżbiety Gargul Ostrowiec Świętokrzyski Kielecka 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
96 102 Białostocka Drużyna Harcerska "Wieża" Białystok Białostocka 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
97 104 Lubelska Drużyna Starszoharceska "Avangarda" Lublin Lubelska 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
98 63 Myśliwiecka Drużyna Starszoharcerska "Dewajtis" Toruń Kujawsko-Pomorska 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
99 7 Bieszczadzka Drużyna Starszoharcerska Bieszczadzki Podkarpacka 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
100 2 Wielopoziomowa Drużyna Puszczańska "Pomian" Inowrocław Kujawsko-Pomorska 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
101 8 Ostrołęcka Grunwaldzka Drużyna Harcerska " Wilki" im. Jana Romockiego ps. "Bonawentura" Ostrołęka Mazowiecka 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
102 116 Koedukacyjna Drużyna Harcerska "Zawiszacy" im. Zawiszy Czarnego Chorzów Śląska 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
103 3 Pabianicka Drużyna Harcerska im. płk. Jana Kilińskiego "Czarna Trójka" Pabianice Łódzka 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
104 6 Grunwaldzka Nidzicka Drużyna Harcerska "Vitae" im. Floriana Marciniaka Nidzica Warmińsko-Mazurska 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
105 14 Jarosławska Drużyna Harcerska "Królestwo Sulimy" im. Zawiszy Czarnego Jarosław Podkarpacka 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
106 99 Drużyna Starszoharcerska "Chaos" z Bodzanowa "Mazowsze" Płock Mazowiecka 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
107 77 Rudzka Grunwaldzka Drużyna Harcerska "Twierdza" im. Bohaterów Westerplatte Ruda Śląska Śląska 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
108 8 Grunwaldzka Środowiskowa Turystyczna Wielopoziomowa Kętrzyńska Drużyna Harcerska "Viator" im. Szarych Szeregów Kętrzyn Warmińsko-Mazurska 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
109 24 Malborska Drużyna Wędrownicza Malbork Gdańska 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
110 14 Krakowska Drużyna Harcerek Kraków-Śródmieście Krakowska 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
111 12 Drużyna Harcerska "Oręż" Bytom Śląska 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
112 6 Drużyna Harcerska im. hm. Józefa Kopcia "Leśni Tropiciele" ze Świętej Złotów Wielkopolska 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
113 3 Drużyna Harcerska "Badyle" im. Józefa Sowińskiego Ziemi Wadowickiej Krakowska 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
114 40 Drużyna Starszoharcerska im. Ryszarda Kaczorowskiego Starachowice Kielecka 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
115 72 Wielopoziomowa Drużyna Harcerska im. Bohaterów Westerplatte Ostrów Wielkopolski Wielkopolska 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
116 12 Harcerska Drużyna Wodna "Bryg" Nowa Sól Ziemi Lubuskiej 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
117 1 Drużyna Harcerska "Knieja" Zielona Góra Ziemi Lubuskiej 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
118 444 Poznańska Drużyna Harcerska "Jar" Poznań-Nowe Miasto Wielkopolska 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
119 22 Drużyna Wędrownicza "Impeesa" Poznań-Rejon Wielkopolska 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
120 424 Drużyna Harcerska "Grupa Kampinos" Nowy Dwór Mazowiecki Stołeczna 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
121 65 Poznańska Drużyna Starszoharcerska i Wędrownicza "Czeremcha" Poznań-Nowe Miasto Wielkopolska 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
122 Krąg Instruktorski "Brotherhood" Kraków-Podgórze Krakowska 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
123 368 Warszawska Drużyna Harcerska "Gniazdo" Warszawa Żoliborz Stołeczna 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
124 39 Wrzesińska Drużyna Harcerzy Starszych "Szarżującego Dzika " Września Wielkopolska 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
125 8 Nowosądecka Drużyna Wielopoziomowa "Zenit" Nowy Sącz im. Bohaterów Ziemi Sądeckiej Krakowska 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
126 3,14 (Pi) Sopocka Drużyna Harcerska "Syndykat" Sopot Gdańska 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
127 7 Bydgoska Drużyna Harcerska "Białe Czaple" Bydgoszcz Kujawsko-Pomorska 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
128 71 Warszawska Drużyna Turystyczno-Krajoznawcza Harcerstwa Starszego Warszawa Praga Północ Stołeczna 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
129 7 Gdańska Drużyna Harcerska "Ryś" im. majora Henryka Dobrzańskiego "Hubal" Gdańsk-Portowa Gdańska 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
130 16 Nowomiejska Wielopoziomowa Drużyna Harcerska"Płomienie" im. Szarych Szeregów Nowe Miasto Lubawskie Kujawsko-Pomorska 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
131 41 Kielecka Drużyna Harcerska im. Jana Piwnika "Ponurego" Kielce-Południe Kielecka 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
132 9. Świdnicka Drużyna Harcerek "Talba" Lublin Lubelska 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
133 14 Drużyna Starszoharcerska "Nemesis" Ostrów Wielkopolski Wielkopolska 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
134 1. Ropczycka Drużyna Wędrownicza im. Tadeusza Kościuszki Ropczyce Podkarpacka 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
135 7 Lubelska Drużyna Harcerska "Wulkan" Lublin Lubelska 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
136 2 Łódzka Drużyna Harcerek im. Mieczysława Orłowicza ,,Obieżyświaty'' Łódź-Polesie Łódzka 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
137 Próbna Wałbrzyska Drużyna Starszoharcerska "Q11" Ziemi Wałbrzyskiej Dolnośląska 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
138 1 Wielopoziomowa Drużyna Harcerska "Cichociemni" Jastrzębie-Zdrój Śląska 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
139 65 Wielopoziomowa Drużyna Harcerska "Szarańcza" imienia majora Henryka Sucharskiego Szczecin-Dąbie Zachodniopomorska 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
140 14 Drużyna Harcerska "Matnia" Czechowice-Dziedzice Śląska 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
141 1 Drużyna Wędrownicza "Ignis" Ziemi Rybnickiej Śląska 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
142 9 Podgórska Drużyna Starszoharcerska "Deserto" Kraków-Podgórze Krakowska 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
143 10 Drużyna Harcerska "Zimba" z Kurowa Ziemi Wadowickiej Krakowska 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
144 62 Łódzka Drużyna Harcerzy "Bractwo Czerwonego Kura" im. phm. Antoniego Pachnickiego Łódź-Górna Łódzka 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
145 113 Specjalnościowa Drużyna Harcerska Puławy Lubelska 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
146 6 Wielopoziomowa Drużyna Harcerska "Brygada" z Topczewa Bielsk Podlaski Białostocka 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
147 40 Jastrowska Drużyna Harcerska "Jastrzębie" Złotów Wielkopolska 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
148 29 Drużyna Harcerska "Burza" "Mazowsze" Mińsk Mazowiecki Mazowiecka 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
149 36 Drużyna Starszoharcerska "Mazowsze" Płock Mazowiecka 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
150 68 Pruszczańska Drużyna Harcerska "Nautilus" Gdańsk-Portowa Gdańska 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
151 Krąg Instruktorski "Awangarda" im. doktora Ignacego Kozielewskiego Częstochowa Śląska 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
152 29 Grójecka Drużyna Harcerska "Bandera" Grójec Mazowiecka 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
153 111 Poznańska Drużyna Harcerska "Kamyk" im. Aleksandra Kamińskiego "Piast" Poznań-Stare Miasto Wielkopolska 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
154 1 Rudzka Środowiskowa Drużyna Wędrownicza "ZWiW" Ruda Śląska Śląska 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
155 30 Podgórska Drużyna Starszoharcerska "Waganci" Kraków-Podgórze Krakowska 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
156 117 Koedukacyjna Drużyna Harcerska "Iskra" Chorzów Śląska 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
157 17 Drużyna Starszoharcerska "Nawigacja" Sulejówek Stołeczna 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
158 27 Wyszkowska Drużyna Harcerska "Impessa" Wyszków Mazowiecka 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
159 158 Poznańska Drużyna Starszoharcerska "Zeus" "Piast" Poznań-Stare Miasto Wielkopolska 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
160 61 Drużyna Harcerska "Watra" im. Stefana Mirowskiego Nowe Miasto Lubawskie Kujawsko-Pomorska 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
161 19 Zgierska Turystyczna Drużyna Starszoharcerska "Podaj dalej" Zgierz Łódzka 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
162 13 Wielopoziomowa Drużyna Harcerska "Wilki" Szczecin Zachodniopomorska 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
163 21 Grunwaldzka Wielopoziomowa Drużyna Harcerska Staszów Kielecka 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
164 7 Bydgoska Gromada Zuchowa "Mali Podróżnicy" Bydgoszcz Kujawsko-Pomorska 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
165 1 Tucholska Drużyna Wędrownicza "Gryf" Tuchola Kujawsko-Pomorska 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
166 7 Bydgoska Drużyna Harcerska "Łaziki" Bydgoszcz Kujawsko-Pomorska 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
167 18 Tyska Drużyna Harcerzy Starszych "Templario" Ziemi Tyskiej im. Wojska Polskiego Śląska 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
168 16 Drużyna Wędrownicza "Wichura" "Mazowsze" Mińsk Mazowiecki Mazowiecka 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
169 5 Konecka Drużyna Wędrownicza "Feniks" Końskie Kielecka 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
170 25 Wielopoziomowa Drużyna Harcerska "Brzask" Legionowo Stołeczna 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
171 12 Drużyna Harcerska "Leśni" Szczecin Zachodniopomorska 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
172 96 Drużyna Harcerek "Połoniny" im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego Kraków-Śródmieście Krakowska 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
173 7 Próbna Bydgoska Drużyna Harcerska "Włóczykije" Bydgoszcz Kujawsko-Pomorska 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
174 28 Drużyna Starszoharcerska "Płomienny Świt" Beskidzki Śląska 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
175 6 Grunwaldzka Gromada Zuchowa "Nutki" Kutno Łódzka 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
176 71 Warszawska Drużyna Harcerska "Nidus" Warszawa Praga Północ Stołeczna 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
177 44 Drużyna Harcerzy "Baszta" im. hm. Floriana Marciniaka Gniezno Wielkopolska 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
178 96 Łowicka Drużyna Wielopoziomowa "Bezimienni" Łowicz Łódzka 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
179 8 Drużyna Starszoharcerska "Aquarius" im. Siostry Izabeli Łuszczkiewicz z Zebrzydowic Ziemi Wadowickiej Krakowska 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
180 14 Drużyna Harcerska "Tam i z powrotem" Lublin Lubelska 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
181 60 Warszawska Wielopoziomowa Drużyna Harcerska "Amber" Warszawa Ursus Stołeczna 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
182 24 Stalowowolska Drużyna Harcerska " Szekle" Stalowa Wola Podkarpacka 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
183 9 Swarzędzka Środowiskowa Drużyna Harcerska "Dąbrowa" imienia Olgi i Andrzeja Małkowskich Poznań-Nowe Miasto Wielkopolska 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
184 1 Olsztyńska Wielopoziomowa Drużyna Harcerska "Szarpie Spectrum" im. Macieja Dawidowskiego ps. "Alek" "Rodło" Warmińsko-Mazurska 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
185 19 Drużyna Wędrownicza "Toscania" Złotów Wielkopolska 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
186 7 Warcka Drużyna Harcerska "Bobry" Sieradz Łódzka 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
187 42 Bydgoska Drużyna Starszoharcerska "Krzewy" Bydgoszcz-Miasto Kujawsko-Pomorska 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
188 2 Malborska Drużyna Harcerska "Watra" Malbork Gdańska 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
189 6 Drużyna Harcerska "Enigma" Zielona Góra Ziemi Lubuskiej 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
190 21 Drużyna Harcerska "Wagabundy" Skierniewice Łódzka 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
191 5 Ostrołęcka Drużyna Harcerska "Zośka" Ostrołęka Mazowiecka 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
192 19 Wielopoziomowa Drużyna Harcerska "Sokół" Szczecin-Dąbie Zachodniopomorska 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
193 1 Wielopoziomowa Drużyna Puszczańska "Ostoja" Inowrocław Kujawsko-Pomorska 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
194 12 Gromada Zuchowa "Skorpionki" Warmiński Warmińsko-Mazurska 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
195 13 Drużyna Harcerska "Krzyk" Ziemi Wadowickiej Krakowska 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
196 6 Drużyna Starszoharcerska "Wilcza..." Brzesko Krakowska 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
197 15 Drużyna Wędrownicza "Impeesa" Nowa Sól Ziemi Lubuskiej 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
198 15 Jaworznicka Mistrzowska Gromada Zuchowa "Leśne Duszki" Jaworzno Śląska 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
199 19 Drużyna Harcerska Bytom Śląska 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
200 33 Sokołowska Drużyna Harcerska "Avanti" im. Danuty Siedzikówny Sokołów Podlaski im. Janusza Korczaka Mazowiecka 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
201 91 Bydgoska Drużyna Wędrownicza "Równonoc" Bydgoszcz-Miasto Kujawsko-Pomorska 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
202 7 Drużyna Harcerska "Decorum" Piekary Śląskie Śląska 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
203 1 Drużyna Wędrownicza "Czerwone Orły" Szprotawa Ziemi Lubuskiej 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
204 19 Bialska Gromada Zuchowa "Tęczowi Spryciarze" Łuków im. Bohaterów Ziemi Łukowskiej Lubelska 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
205 13 Powiatowa Drużyna Wędrownicza Kielce-Powiat Kielecka 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
206 321 Warszawska Drużyna Harcerska "Yamato" Warszawa Wola Stołeczna 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
207 351 Warszawska Drużyna Harcerska "Ashanti" Warszawa Praga Północ Stołeczna 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
208 14 Buska Drużyna Wielopoziomowa im. Lucjana Skrzyńskiego działająca przy Szkole Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Opatowcu Busko-Zdrój Kielecka 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
209 55 Pabianicka Drużyna Harcerska "Hades" Pabianice Łódzka 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
210 6 Zgierska Wodna Gromada Zuchowa "Smerfna Załoga" Zgierz Łódzka 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
211 103 Olsztyńska Drużyna Harcerek i Harcerek Starszych "Salmatis" "Rodło" Warmińsko-Mazurska 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
212 66 Wąbrzeska Drużyna Wędrownicza "Tornado" Toruń Kujawsko-Pomorska 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
213 1. Chełmżyńska Gimnazjalna Drużyna Harcerska "Pasieka" im. Zawiszy Czarnego Chełmża Kujawsko-Pomorska 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
214 3 Drużyna Starszoharcerska "Bumerang" Babimojsko-Sulechowski Ziemi Lubuskiej 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
215 4 Kielecka Drużyna Harcerska Kielce-Miasto Kielecka 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
216 101 Drużyna Starszoharcerska "Altair" Zielona Góra Ziemi Lubuskiej 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
217 12 Zagłębiowska Drużyna Harcerska "Unita Ignis" im. Anny Pasek Ziemi Będzińskiej Śląska 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
218 58 Zagłębiowska Drużyna Harcerska "Wyklęci" im. Stanisława Sosabowskiego Ziemi Będzińskiej Śląska 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
219 34 Białostocka Drużyna Harcerska "Hermoder" Białystok Białostocka 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
220 4 Drużyna Harcerska w Łabiszynie Pałuki Kujawsko-Pomorska 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
221 10 Podgórska Drużyna Wędrownicza "Lipy" Kraków-Podgórze Krakowska 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
222 13 Drużyna Harcerska "Feniks" z Woli Krzysztoporskiej Piotrków Trybunalski Łódzka 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
223 49 Poznańska Drużyna Harcerska "Quercus" Poznań-Grunwald Wielkopolska 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
224 8 Morąska Drużyna Harcerzy Starszych "FDDH" Morąg Warmińsko-Mazurska 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
225 159 Poznańska Drużyna Wędrownicza "Agricola" "Piast" Poznań-Stare Miasto Wielkopolska 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
226 157 Drużyna Harcerska "Smoki" Żory Śląska 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
227 4 Drużyna Harcerska im. gen. Jana Henryka Dąbrowskiego Poznań-Rejon Wielkopolska 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
228 103 Drużyna Wędrownicza "Vestigia" Celestynów Stołeczna 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
229 63 Drużyna Harcerzy Gdańskich "Potok" im. Jadwigi Falkowskiej Gdańsk-Portowa Gdańska 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
230 24 Jeżycka Gromada Zuchowa "Bordowe Kamyki" w Baranowie Poznań-Jeżyce Wielkopolska 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
231 111 Próbna Drużyna Starszoharcerska Nysa Opolska 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
232 10 Wielopoziomowa Drużyna Harcerska "Ogniste Ptaki" im. Edwarda Stachury Szczecin-Dąbie Zachodniopomorska 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
233 17 Warszawska Drużyna Harcerska Próbna "Aventura" Warszawa Praga Północ Stołeczna 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
234 1 Drużyna Harcerska "Zew" Ziemi Wodzisławskiej Śląska 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
235 15 Grodziska Drużyna Wędrownicza "Skórzani Partyzanci" Grodzisk Mazowiecki Stołeczna 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
236 23 Drużyna Harcerska im. Batalionu "Parasol" w Poraju Ziemi Myszkowskiej Śląska 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
237 24 Świdnicka Grunwaldzka Drużyna Harcerska "Żywioły" Lublin Lubelska 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
238 194 Warszawska Grunwaldzka Drużyna Harcerska "Gryf" Warszawa Wola Stołeczna 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
239 347 Wrocławska Drużyna Harcerek i Harcerzy Leśnych "Ignis" Wrocław Dolnośląska 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
240 1 Tanowska Drużyna Starszoharcerska "Rarogi" Police Zachodniopomorska 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
241 5 Drużyna Starszoharcerska "Antidotum" Ziemi Wadowickiej Krakowska 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
242 30 Warszawska Wielopoziomowa Drużyna Harcerska "Stella Polaris" Warszawa Ursynów Stołeczna 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
243 VI Grunwaldzka Drużyna Harcerska ''Traperzy' Kutno Łódzka 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
244 1 Puszczykowska Drużyna Starszoharcerska "Rwetes" Poznań-Rejon Wielkopolska 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
245 3 Wielopoziomowa Drużyna Harcerska "Iskra" Ostrowiec Świętokrzyski Kielecka 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
246 43 Stalowowolska Drużyna Starszoharcerska "Imperatyw" Stalowa Wola Podkarpacka 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
247 30 Ratownicza Drużyna Starszoharcerska "Poterna" Szczecin-Pogodno Zachodniopomorska 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
248 15 Grunwaldzka Drużyna Harcerska im. "Jędrusiów" Starachowice Kielecka 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
249 15 Gdańska Drużyna Harcerska ""Watra" im. Ernesta Thompsona Setona" Gdańsk Wrzeszcz-Oliwa Gdańska 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
250 27 Drużyna Wielopoziomowa Ziemi Myszkowskiej Śląska 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
251 3 Ostrołęcka Gromada Zuchowa "Skrzydlaci Przyjaciele" Ostrołęka Mazowiecka 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
252 7 Wyszkowska Drużyna Harcerzy Starszych "Utopieni" im. hm. Jerzego Rytla Wyszków Mazowiecka 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
253 117 Elbląska Męska Drużyna Harcerska "MATO" Elbląg Warmińsko-Mazurska 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
254 53 Bydgoska Drużyna Starszoharcerska "Wataha" Bydgoszcz-Miasto Kujawsko-Pomorska 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
255 Harcerski Klub Gier "Gildia" Jaworzno Śląska 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
256 41 Drużyna Harcerska "Huba" Ostrowiec Świętokrzyski Kielecka 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
257 28 Tomaszowska Drużyna Starszoharcerska "Lunatycy" Tomaszów Lubelski im. Bohaterów Walk pod Tomaszowem Lubelskim w 1939r Lubelska 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
258 55 Dębicka Drużyna Starszoharcerska "Gawra" im. Jasi i Jeremiego Zborowskich Dębica Podkarpacka 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
259 18 Gdańska Drużyna Harcerska "Czarni" im. Zawiszy Czarnego z Garbowa Gdańsk Śródmieście Gdańska 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
260 82 Toruńska Drużyna Harcerska " Bra- De- Li" Toruń Kujawsko-Pomorska 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
261 8 Wągrowiecka Drużyna Starszoharcerska "Płomienie" Wągrowiec Wielkopolska 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
262 17 Grudziądzka Drużyna Wędrownicza "Tenebris" Grudziądz Kujawsko-Pomorska 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
263 31 Wielopoziomowa Zagłębiowska Drużyna Harcerska "Benignus" Ziemi Będzińskiej Śląska 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
264 4 Sochaczewska Drużyna Harcerska "Koniczyna" Sochaczew Mazowiecka 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
265 7 Drużyna Harcerska "Dragon" im. 1. Dywizji Pancernej Międzychód Ziemi Lubuskiej 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
266 44. Gromada Zuchowa "Mały Sabotaż" Tomaszów Lubelski Lubelska 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
267 12 Wiślańska Drużyna Wielopoziomowa "Tafadu" Ziemi Cieszyńskiej Śląska 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
268 7 Wodna Drużyna Harcerska "Pomocna Zawsze Ludziom" Jaktorów Mazowiecka 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
269 Krąg Instruktorski "Komenduły" im. Junaka i Kokoszki Starachowice Kielecka 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
270 8 Drużyna Starszoharcerska "Cud Świata" Kłodzko Dolnośląska 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
271 2 Drużyna Wędrownicza "Taboo" z Górska Toruń Kujawsko-Pomorska 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
272 11 Kłodzka Drużyna Starszoharcerska ,,Kajman" Kłodzko Dolnośląska 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
273 6 Drużyna Harcerska "Dreptaki" Trzebinia Krakowska 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
274 48 Lubelska Drużyna Harcerska "Araukanie" Lublin Lubelska 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
275 69 Gromada Zuchowa "Tęczowi Marzyciele" Łowicz Łódzka 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
276 10 Drużyna Harcerska "Wilki" Żory Śląska 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
277 12 Gdańska Drużyna Harcerska "Zodiak" Gdańsk-Portowa Gdańska 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
278 33 Wrzesińska Drużyna Wędrownicza "Luna" Września "Wrzos" Wielkopolska 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
279 58 Łódzka Wielopoziomowa Drużyna Harcerska "Zdrój" Łódź-Śródmieście Łódzka 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
280 1 Drużyna Harcerska "Aquila" Lubin im. Budowniczych Zagłębia Miedziowego Dolnośląska 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
281 206 Warszawska Drużyna Harcerska im. Husarii Polskiej Warszawa Praga Północ Stołeczna 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
282 99 Drużyna Harcerska "Wagabunda" im. Wandy Rutkiewicz Szczecin-Dąbie Zachodniopomorska 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
283 10 Puławska Drużyna Wędrownicza "Glaucus" Puławy Lubelska 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
284 19 Myślenicka Drużyna Harcerska "Szkoła Orląt" im. Neila Armstronga Myślenice Krakowska 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
285 5 Podgórska Drużyna Starszoharcerska "Terabithia" Kraków-Podgórze Krakowska 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
286 6 Drużyna Wędrownicza "Agricola" Żory Śląska 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
287 29 Drużyna Harcerska "Włóczykije" Beskidzki Śląska 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
288 Drużyna Wędrownicza "Inventa" im. 34 Pułku Piechoty Łuków im. Bohaterów Ziemi Łukowskiej Lubelska 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
289 19 Drużyna Harcerska " Czata" imienia Bolesława Chrobrego Poznań-Rejon Wielkopolska 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
290 17 Drużyna Starszoharcerska "Świst" Kędzierzyn-Koźle Opolska 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
291 20 Redzka Drużyna Harcerska Czarnych Beretów "Reaktywacja" Rumia Gdańska 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
292 88 Łódzka Drużyna Wędrownicza "Odwet" im. Cichociemnych Łódź-Górna Łódzka 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
293 32 Warszawska Drużyna Starszoharcerska "Anomalia" Warszawa Praga Południe Stołeczna 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
294 213 Lubelska Drużyna Wędrownicza "Horyzont" Lublin Lubelska 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
295 7 Bydgoska Gromada Zuchowa "Dębowe Ludki" Bydgoszcz Kujawsko-Pomorska 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
296 1 Wielopoziomowa Drużyna Harcerska "Invictus" Olecka Warmińsko-Mazurska 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
297 56 Warszawska Drużyna Wędrownicza "Nieprzemakalni" Warszawa Żoliborz Stołeczna 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
298 15 Drużyna Starszoharcerska "NDZ" Kartuzy Gdańska 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
299 6 Suwalska Drużyna Harcerska "Polaris" Suwałki Białostocka 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
300 99 Tarnowska Drużyna Starszoharcerska "Czerwone Berety" im. generała Stanisława Sosabowskiego Tarnów Krakowska 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
301 9 Suwalska Drużyna Harcerska "Sykamore" Suwałki Białostocka 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
302 97 Gdańska Drużyna Harcerek +2 "Związek Koniczyn" Gdańsk-Śródmieście Gdańska 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
303 21 Drużyna Harcerska "Grom" "Mazowsze" Mińsk Mazowiecki Mazowiecka 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
304 24 Drużyna Starszoharcerska Malbork Gdańska 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
305 1 Drużyna Wędrownicza "Czterolistna Koniczyna" im. Emilii Plater Chełmża Kujawsko-Pomorska 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
306 28 Drużyna Starszoharcerska "Orły Opatów" Kępno Wielkopolska 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
307 224 Warszawska Drużyna Wędrownicza "Per pedes" Warszawa Ochota Stołeczna 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
308 158 Drużyna Starszoharcerska "Czata" Żory Śląska 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
309 6 Puławska Drużyna Wędrownicza "Bukowina" Puławy Lubelska 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
310 3 Gródecka Drużyna Harcerska "3maj się" Białystok Białostocka 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
311 7 Drużyna Harcerska "Bracia Kamyka" Ziemi Cieszyńskiej Śląska 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
312 43 Parchowska Wielopoziomowa Drużyna Harcerska "Zakorzenieni" Bytów Gdańska 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
313 70 Harcerska Drużyna Artystyczna "Wiolinki" Beskidzki Śląska 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
314 111 Częstochowska Drużyna Harcerska ,,Grot" im. gen. Stefana Roweckiego Częstochowa Śląska 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
315 Próbna Łódzka Drużyna Harcerzy przy Szkole Łódź-Bałuty Łódzka 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
316 3 Drużyna Starszoharcerska im. Jana Pawła II w Koluszkach Brzeziny Łódzka 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
317 31 Drużyna Starszoharcerska "DesKOT" Ostrów Wielkopolski Wielkopolska 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
318 15 Drużyna Harcerska im. Jana Piwnika Ponurego z Jaćmierza Ziemi Sanockiej Podkarpacka 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
319 13. Przeworska Drużyna Harcerek i Harcerzy z Kresów im. Olgi i Andrzeja Małkowskich Przeworsk Podkarpacka 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
320 XCI Drużyna Harcerska "Kruki" Szczecin-Dąbie Zachodniopomorska 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
321 66 Wielopoziomowa Drużyna Harcerska "Ogniki" z Lipy Stalowa Wola Podkarpacka 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
322 1 Grunwaldzka Gromada Zuchowa "Leśne Elfy" Kędzierzyn-Koźle Opolska 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
323 6 Drużyna Harcerska "Pryzmat" Jarosław Podkarpacka 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
324 14 Wielopoziomowa Drużyna Harcerska "Orły" Olecko Warmińsko-Mazurska 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
325 1. Choszczeńska Drużyna Harcerska "Ad Astra" Stargard Zachodniopomorska 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
326 30 Wrzesińska Drużyna Harcerek ,,Baribal" Września Wielkopolska 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
327 15 Podlaska Wielopoziomowa Drużyna Harcerska "Wędrowcy" Podlasie Mazowiecka 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
328 19 Drużyna Harcerska "Buki" im. Aleksandra Kamińskiego Nowy Tomyśl Wielkopolska 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0