Lp. Nazwa jednostki Hufiec Chorągiew Poziom
zaawansowania
Punkty do
wykorzystania
na
kolejny poziom
Łącznie
uzyskane
punkty
1 38 Starachowicka Drużyna Harcerska im. Emilii Plater Starachowice Kielecka granatowy 244 419
2 29 Grunwaldzka Ostrowska Drużyna Harcerska "Pogodni" Wyszków Mazowiecka granatowy 238 413
3 12 Przyparafialna Wielopoziomowa Drużyna Harcerska ,,Feniks'' Ciechanów Mazowiecka granatowy 105 280
4 12 Drużyna Harcerska "Bastion" im. Trzech bohaterów Piekary Śląskie Śląska granatowy 93 268
5 42 Gryficka Drużyna Harcerska ,,Ciche Cienie" Goleniów Zachodniopomorska czarny 109 159
6 3 Zambrowska Drużyna Harcerska "Grota" Ostrołęka Mazowiecka czarny 99 149
7 2 Harcerska Drużyna Turystyczna "Tibesti" Przasnysz Mazowiecka czarny 82 132
8 11 Ostrołęcka Drużyna Harcerska "Ślad" Ostrołęka Mazowiecka czarny 77 127
9 9 Zamojska Drużyna Wielopoziomowa "Ventus" Zamość Lubelska czarny 70 120
10 9 Wielopoziomowa Olsztynecka Drużyna Odkrywców "Iskra" Warmiński Warmińsko-Mazurska czarny 41 91
11 6 Wielopoziomowa Gdańska Drużyna Harcerska "Fari" Bałtycki Hufiec Gdańsk-Portowa Gdańska czarny 40 90
12 7 Katowicka Drużyna Harcerska im. 2 Pułku Powstańców Śląskich Katowice Śląska czarny 38 88
13 19 Drużyna Harcerska "Tornado" Nowa Sól Ziemi Lubuskiej czarny 30 80
14 7 Wielopoziomowa Drużyna Harcerska "Wataha" Ostrowiec Świętokrzyski Kielecka czarny 21 71
15 19 Drużyna Harcerska "Invictus" im. Józefa Piłsudskiego Krosno Podkarpacka czarny 18 68
16 303 Turystyczno-Krajoznawcza Wielopoziomowa Drużyna Harcerska „Włóczęga” im. Andrzeja Małkowskiego w Mińsku Mazowieckim "Mazowsze" Mińsk Mazowiecki Mazowiecka czarny 16 66
17 6 Suwalska Drużyna Wielopoziomowa "Wilki" Suwałki Białostocka czarny 11 61
18 4 Wielopoziomowa Męska Drużyna Harcerska "Wrzos" im. Ireny Poborc w Spale Inowłódz Łódzka czarny 7 57
19 26 Drużyna Harcerska im. Andrzeja Małkowskiego "Leśni" Bytom Śląska 30 30
20 6 Grucka Drużyna Harcerska "Fuzja" Grudziądz Kujawsko-Pomorska 20 20
21 6 Drużyna Harcerska "Dziki" Słubice Ziemi Lubuskiej 20 20
22 7 Wielopoziomowa Dużyna Harcerska "Feniks" im. Bohaterów Powstania Wielkopolskiego w Szubinie Pałuki Kujawsko-Pomorska 15 15
23 347 Wrocławska Drużyna Harcerek i Harcerzy Leśnych "Ignis" Wrocław Dolnośląska 0 0
24 16 Nowomiejska Wielopoziomowa Drużyna Harcerska"Płomienie" im. Szarych Szeregów Nowe Miasto Lubawskie Kujawsko-Pomorska 0 0
25 103 Drużyna Wędrownicza "Vestigia" Celestynów Stołeczna 0 0
26 1 Wielopoziomowa Drużyna Harcerska "Cichociemni" Jastrzębie-Zdrój Śląska 0 0
27 14 Krakowska Drużyna Harcerek Kraków-Śródmieście Krakowska 0 0
28 6 Wielopoziomowa Drużyna Harcerska "Brygada" z Topczewa Bielsk Podlaski Białostocka 0 0
29 40 Jastrowska Drużyna Harcerska "Jastrzębie" Złotów Wielkopolska 0 0
30 13 Wielopoziomowa Drużyna Harcerska "Wilki" Szczecin Zachodniopomorska 0 0
31 15 Gdańska Drużyna Harcerska ""Watra" im. Ernesta Thompsona Setona" Gdańsk Wrzeszcz-Oliwa Gdańska 0 0
32 25 Wielopoziomowa Drużyna Harcerska "Brzask" Legionowo Stołeczna 0 0
33 14 Buska Drużyna Wielopoziomowa im. Lucjana Skrzyńskiego działająca przy Szkole Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Opatowcu Busko-Zdrój Kielecka 0 0
34 52 Przyparafialna Wielopoziomowa Drużyna Harcerska "Włóczykije" im. hm. Elżbiety Gargul Ostrowiec Świętokrzyski Kielecka 0 0
35 103 Olsztyńska Drużyna Harcerek i Harcerek Starszych "Salmatis" "Rodło" Warmińsko-Mazurska 0 0
36 12 Wiślańska Drużyna Wielopoziomowa "Tafadu" Ziemi Cieszyńskiej Śląska 0 0
37 111 Poznańska Drużyna Harcerska "Kamyk" im. Aleksandra Kamińskiego "Piast" Poznań-Stare Miasto Wielkopolska 0 0
38 2 Wielopoziomowa Drużyna Puszczańska "Pomian" Inowrocław Kujawsko-Pomorska 0 0
39 3 Wielopoziomowa Drużyna Harcerska "Iskra" Ostrowiec Świętokrzyski Kielecka 0 0
40 2 Malborska Drużyna Harcerska "Watra" Malbork Gdańska 0 0
41 8 Nowosądecka Drużyna Wielopoziomowa "Zenit" Nowy Sącz im. Bohaterów Ziemi Sądeckiej Krakowska 0 0
42 58 Łódzka Wielopoziomowa Drużyna Harcerska "Zdrój" Łódź-Śródmieście Łódzka 0 0
43 206 Warszawska Drużyna Harcerska im. Husarii Polskiej Warszawa Praga Północ Stołeczna 0 0
44 1 Olsztyńska Wielopoziomowa Drużyna Harcerska "Szarpie Spectrum" im. Macieja Dawidowskiego ps. "Alek" "Rodło" Warmińsko-Mazurska 0 0
45 20 Redzka Drużyna Harcerska Czarnych Beretów "Reaktywacja" Rumia Gdańska 0 0
46 33 Sokołowska Drużyna Harcerska "Avanti" im. Danuty Siedzikówny Sokołów Podlaski im. Janusza Korczaka Mazowiecka 0 0
47 7 Drużyna Harcerska "Bracia Kamyka" Ziemi Cieszyńskiej Śląska 0 0
48 13 Drużyna Harcerska "Feniks" z Woli Krzysztoporskiej Piotrków Trybunalski Łódzka 0 0
49 Próbna Łódzka Drużyna Harcerzy przy Szkole Łódź-Bałuty Łódzka 0 0
50 2 Jaworska Wielopoziomowa Drużyna Harcerska "Wataha" Jawor Dolnośląska 0 0
51 13. Przeworska Drużyna Harcerek i Harcerzy z Kresów im. Olgi i Andrzeja Małkowskich Przeworsk Podkarpacka 0 0
52 1. Chełmżyńska Gimnazjalna Drużyna Harcerska "Pasieka" im. Zawiszy Czarnego Chełmża Kujawsko-Pomorska 0 0
53 66 Wielopoziomowa Drużyna Harcerska "Ogniki" z Lipy Stalowa Wola Podkarpacka 0 0
54 72 Wielopoziomowa Drużyna Harcerska im. Bohaterów Westerplatte Ostrów Wielkopolski Wielkopolska 0 0
55 15 Podlaska Wielopoziomowa Drużyna Harcerska "Wędrowcy" Podlasie Mazowiecka 0 0
56 63 Drużyna Harcerzy Gdańskich "Potok" im. Jadwigi Falkowskiej Gdańsk-Portowa Gdańska 0 0
57 27 Drużyna Wielopoziomowa Ziemi Myszkowskiej Śląska 0 0
58 65 Poznańska Drużyna Starszoharcerska i Wędrownicza "Czeremcha" Poznań-Nowe Miasto Wielkopolska 0 0
59 10 Wielopoziomowa Drużyna Harcerska "Ogniste Ptaki" im. Edwarda Stachury Szczecin-Dąbie Zachodniopomorska 0 0
60 21 Grunwaldzka Wielopoziomowa Drużyna Harcerska Staszów Kielecka 0 0
61 30 Warszawska Wielopoziomowa Drużyna Harcerska "Stella Polaris" Warszawa Ursynów Stołeczna 0 0
62 3 Pabianicka Drużyna Harcerska im. płk. Jana Kilińskiego "Czarna Trójka" Pabianice Łódzka 0 0
63 1 Wielopoziomowa Drużyna Puszczańska "Ostoja" Inowrocław Kujawsko-Pomorska 0 0
64 99 Drużyna Harcerska "Siódma góra" Sulejówek im. Batalionu "Zośka" Stołeczna 0 0
65 41 Kielecka Drużyna Harcerska im. Jana Piwnika "Ponurego" Kielce-Południe Kielecka 0 0
66 60 Warszawska Wielopoziomowa Drużyna Harcerska "Amber" Warszawa Ursus Stołeczna 0 0
67 31 Wielopoziomowa Zagłębiowska Drużyna Harcerska "Benignus" Ziemi Będzińskiej Śląska 0 0
68 96 Łowicka Drużyna Wielopoziomowa "Bezimienni" Łowicz Łódzka 0 0
69 7 Wodna Drużyna Harcerska "Pomocna Zawsze Ludziom" Jaktorów Mazowiecka 0 0
70 9 Swarzędzka Środowiskowa Drużyna Harcerska "Dąbrowa" imienia Olgi i Andrzeja Małkowskich Poznań-Nowe Miasto Wielkopolska 0 0
71 19 Wielopoziomowa Drużyna Harcerska "Sokół" Szczecin-Dąbie Zachodniopomorska 0 0
72 6 Drużyna Harcerska "Enigma" Zielona Góra Ziemi Lubuskiej 0 0
73 321 Warszawska Drużyna Harcerska "Yamato" Warszawa Wola Stołeczna 0 0
74 65 Wielopoziomowa Drużyna Harcerska "Szarańcza" imienia majora Henryka Sucharskiego Szczecin-Dąbie Zachodniopomorska 0 0
75 1 Wielopoziomowa Drużyna Harcerska "Invictus" Olecka Warmińsko-Mazurska 0 0
76 19 Drużyna Harcerska Bytom Śląska 0 0
77 3 Gródecka Drużyna Harcerska "3maj się" Białystok Białostocka 0 0
78 351 Warszawska Drużyna Harcerska "Ashanti" Warszawa Praga Północ Stołeczna 0 0
79 43 Parchowska Wielopoziomowa Drużyna Harcerska "Zakorzenieni" Bytów Gdańska 0 0
80 82 Toruńska Drużyna Harcerska " Bra- De- Li" Toruń Kujawsko-Pomorska 0 0
81 14 Wielopoziomowa Drużyna Harcerska "Orły" Olecko Warmińsko-Mazurska 0 0
82 14 Jarosławska Drużyna Harcerska "Królestwo Sulimy" im. Zawiszy Czarnego Jarosław Podkarpacka 0 0
83 19 Drużyna Harcerska "Buki" im. Aleksandra Kamińskiego Nowy Tomyśl Wielkopolska 0 0