Lp. Nazwa jednostki Hufiec Chorągiew Poziom
zaawansowania
Punkty do
wykorzystania
na
kolejny poziom
Łącznie
uzyskane
punkty
1 2 Młynarska Drużyna Starszoharcerska "Taurus" Elbląg Warmińsko-Mazurska 173 173
2 33 Starszoharcerska Drużyna Odkrywców ,,Zwiad'' im. rtm. Witolda Pileckiego Stargard Zachodniopomorska granatowy 165 340
3 1 Starszoharcerska Drużyna Odkrywców "Il Mondo" Oświęcim Krakowska czarny 141 191
4 74 Drużyna Starszoharcerska "Spartanie" im. Mikołaja z Ryńska w Nowej Wsi Golub-Dobrzyń Kujawsko-Pomorska granatowy 133 308
5 47 Wrzesińska Drużyna Harcerzy Starszych "Tajfun" Września Wielkopolska czarny 83 133
6 44 Drużyna Harcerek Starszych "Biała Róża" im. hm. Floriana Marciniaka Gniezno Wielkopolska czarny 83 133
7 25 Lubawska Drużyna Starszoharcerska im. phm. Bronisława Grzymowicza Iława Warmińsko-Mazurska czarny 71 121
8 7 Bydgoska Drużyna Starszoharcerska i Wędrownicza "Forward" Bydgoszcz-Miasto Kujawsko-Pomorska granatowy 52 227
9 Próbna Drużyna Starszoharcerska "Świt" Zielona Góra Ziemi Lubuskiej granatowy 51 226
10 20 Bialska Drużyna Starszoharcerska "Sollers" Łuków im. Bohaterów Ziemi Łukowskiej Lubelska czarny 48 98
11 4 Grunwaldzka Harcerska Brygada Strażacka Nysa Opolska czarny 43 93
12 1 Kętrzyńska Drużyna Starszoharcerska "Dignitas" im. Korpusu Ochrony Pogranicza Kętrzyn Warmińsko-Mazurska czarny 40 90
13 335 Krakowska Drużyna Starszoharcerska "Niewidzialni" im. Mieczysława Karłowicza Kraków-Nowa Huta Krakowska 30 30
14 11 Pilzneńska Drużyna Starszoharcerska "Pocisk" im. Zygmunta Pawlusa ps. "Turek" Ziemi Pilźnieńskiej Podkarpacka czarny 30 80
15 13 Drużyna Starszoharcerska "Pochodni" Tomaszów Lubelski Lubelska czarny 29 79
16 42 Świdnicka Drużyna Starszoharcerska "Paradoks" Lublin Lubelska czarny 24 74
17 147 Warszawska Drużyna Starszoharcerska "Błękitni" Warszawa Wawer Stołeczna czarny 20 70
18 19 Zgierska Turystyczna Drużyna Starszoharcerska "Podaj dalej" Zgierz Łódzka 0 0
19 42 Bydgoska Drużyna Starszoharcerska "Krzewy" Bydgoszcz-Miasto Kujawsko-Pomorska 0 0
20 111 Próbna Drużyna Starszoharcerska Nysa Opolska 0 0
21 28 Tomaszowska Drużyna Starszoharcerska "Lunatycy" Tomaszów Lubelski im. Bohaterów Walk pod Tomaszowem Lubelskim w 1939r Lubelska 0 0
22 1 Drużyna Harcerska "Zew" Ziemi Wodzisławskiej Śląska 0 0
23 6 Drużyna Starszoharcerska "Wilcza..." Brzesko Krakowska 0 0
24 158 Poznańska Drużyna Starszoharcerska "Zeus" "Piast" Poznań-Stare Miasto Wielkopolska 0 0
25 28 Drużyna Starszoharcerska "Orły Opatów" Kępno Wielkopolska 0 0
26 101 Drużyna Starszoharcerska "Altair" Zielona Góra Ziemi Lubuskiej 0 0
27 36 Drużyna Starszoharcerska "Mazowsze" Płock Mazowiecka 0 0
28 8 Drużyna Starszoharcerska "Cud Świata" Kłodzko Dolnośląska 0 0
29 4 Drużyna Harcerska im. gen. Jana Henryka Dąbrowskiego Poznań-Rejon Wielkopolska 0 0
30 3 Drużyna Starszoharcerska "Bumerang" Babimojsko-Sulechowski Ziemi Lubuskiej 0 0
31 8 Wągrowiecka Drużyna Starszoharcerska "Płomienie" Wągrowiec Wielkopolska 0 0
32 58 Zagłębiowska Drużyna Harcerska "Wyklęci" im. Stanisława Sosabowskiego Ziemi Będzińskiej Śląska 0 0
33 7 Wyszkowska Drużyna Harcerzy Starszych "Utopieni" im. hm. Jerzego Rytla Wyszków Mazowiecka 0 0
34 158 Drużyna Starszoharcerska "Czata" Żory Śląska 0 0
35 43 Stalowowolska Drużyna Starszoharcerska "Imperatyw" Stalowa Wola Podkarpacka 0 0
36 1 Tanowska Drużyna Starszoharcerska "Rarogi" Police Zachodniopomorska 0 0
37 56 Warszawska Drużyna Starszoharcerska "Ignis" Warszawa Żoliborz Stołeczna 0 0
38 104 Lubelska Drużyna Starszoharceska "Avangarda" Lublin Lubelska 0 0
39 Próbna Wałbrzyska Drużyna Starszoharcerska "Q11" Ziemi Wałbrzyskiej Dolnośląska 0 0
40 8 Drużyna Starszoharcerska "Ignis" Kutno Łódzka 0 0
41 63 Myśliwiecka Drużyna Starszoharcerska "Dewajtis" Toruń Kujawsko-Pomorska 0 0
42 113 Specjalnościowa Drużyna Harcerska Puławy Lubelska 0 0
43 6 Grunwaldzka Nidzicka Drużyna Harcerska "Vitae" im. Floriana Marciniaka Nidzica Warmińsko-Mazurska 0 0
44 7 Bieszczadzka Drużyna Starszoharcerska Bieszczadzki Podkarpacka 0 0
45 99 Drużyna Starszoharcerska "Chaos" z Bodzanowa "Mazowsze" Płock Mazowiecka 0 0
46 30 Podgórska Drużyna Starszoharcerska "Waganci" Kraków-Podgórze Krakowska 0 0
47 40 Drużyna Starszoharcerska im. Ryszarda Kaczorowskiego Starachowice Kielecka 0 0
48 17 Drużyna Starszoharcerska "Nawigacja" Sulejówek Stołeczna 0 0
49 39 Wrzesińska Drużyna Harcerzy Starszych "Szarżującego Dzika " Września Wielkopolska 0 0
50 5 Drużyna Starszoharcerska "Antidotum" Ziemi Wadowickiej Krakowska 0 0
51 71 Warszawska Drużyna Turystyczno-Krajoznawcza Harcerstwa Starszego Warszawa Praga Północ Stołeczna 0 0
52 30 Ratownicza Drużyna Starszoharcerska "Poterna" Szczecin-Pogodno Zachodniopomorska 0 0
53 9 Podgórska Drużyna Starszoharcerska "Deserto" Kraków-Podgórze Krakowska 0 0
54 18 Tyska Drużyna Harcerzy Starszych "Templario" Ziemi Tyskiej im. Wojska Polskiego Śląska 0 0
55 28 Drużyna Starszoharcerska "Płomienny Świt" Beskidzki Śląska 0 0
56 7 Warcka Drużyna Harcerska "Bobry" Sieradz Łódzka 0 0
57 5 Podgórska Drużyna Starszoharcerska "Terabithia" Kraków-Podgórze Krakowska 0 0
58 11 Kłodzka Drużyna Starszoharcerska ,,Kajman" Kłodzko Dolnośląska 0 0
59 19 Drużyna Harcerska " Czata" imienia Bolesława Chrobrego Poznań-Rejon Wielkopolska 0 0
60 17 Drużyna Starszoharcerska "Świst" Kędzierzyn-Koźle Opolska 0 0
61 32 Warszawska Drużyna Starszoharcerska "Anomalia" Warszawa Praga Południe Stołeczna 0 0
62 15 Drużyna Starszoharcerska "NDZ" Kartuzy Gdańska 0 0
63 31 Drużyna Starszoharcerska "DesKOT" Ostrów Wielkopolski Wielkopolska 0 0
64 99 Tarnowska Drużyna Starszoharcerska "Czerwone Berety" im. generała Stanisława Sosabowskiego Tarnów Krakowska 0 0
65 15 Grunwaldzka Drużyna Harcerska im. "Jędrusiów" Starachowice Kielecka 0 0
66 24 Drużyna Starszoharcerska Malbork Gdańska 0 0
67 53 Bydgoska Drużyna Starszoharcerska "Wataha" Bydgoszcz-Miasto Kujawsko-Pomorska 0 0
68 8 Morąska Drużyna Harcerzy Starszych "FDDH" Morąg Warmińsko-Mazurska 0 0
69 55 Dębicka Drużyna Starszoharcerska "Gawra" im. Jasi i Jeremiego Zborowskich Dębica Podkarpacka 0 0
70 3 Drużyna Starszoharcerska im. Jana Pawła II w Koluszkach Brzeziny Łódzka 0 0
71 8 Drużyna Starszoharcerska "Aquarius" im. Siostry Izabeli Łuszczkiewicz z Zebrzydowic Ziemi Wadowickiej Krakowska 0 0
72 XCI Drużyna Harcerska "Kruki" Szczecin-Dąbie Zachodniopomorska 0 0
73 14 Drużyna Starszoharcerska "Nemesis" Ostrów Wielkopolski Wielkopolska 0 0
74 1 Puszczykowska Drużyna Starszoharcerska "Rwetes" Poznań-Rejon Wielkopolska 0 0