Lp. Nazwa jednostki Hufiec Chorągiew Poziom
zaawansowania
Punkty do
wykorzystania
na
kolejny poziom
Łącznie
uzyskane
punkty
1 33 Starszoharcerska Drużyna Odkrywców ,,Zwiad'' im. rtm. Witolda Pileckiego Stargard Zachodniopomorska granatowy 165 340
2 15 Drużyna Harcerska "Lipczanie" z Platerówki Lubań Dolnośląska granatowy 133 308
3 74 Drużyna Starszoharcerska "Spartanie" im. Mikołaja z Ryńska w Nowej Wsi Golub-Dobrzyń Kujawsko-Pomorska granatowy 133 308
4 6 Drużyna Starszoharcerska im. J. Harczuk - Muszyńskiej "Rzarłacze" Zamość Lubelska granatowy 133 308
5 6 Drużyna Harcerska ISKRA im. por. Wł. Barana "Bekas" z Dukli Krosno Podkarpacka granatowy 103 278
6 1 Grunwaldzka Drużyna Harcerska "Amonit" Ziemi Zawierciańskiej Śląska granatowy 74 249
7 7 Bydgoska Drużyna Starszoharcerska i Wędrownicza "Forward" Bydgoszcz-Miasto Kujawsko-Pomorska granatowy 52 227
8 Próbna Drużyna Starszoharcerska "Świt" Zielona Góra Ziemi Lubuskiej granatowy 51 226
9 1 Tanowska Drużyna Harcerska "Sokoły" Police Zachodniopomorska granatowy 1 176
10 1 Starszoharcerska Drużyna Odkrywców "Il Mondo" Oświęcim Krakowska czarny 141 191
11 1 Pilzneńska Drużyna Harcerska "Zielona Jedynka" im.Eleonory Świerczek ps. 'Paproć" Ziemi Pilźnieńskiej Podkarpacka czarny 92 142
12 44 Drużyna Harcerek Starszych "Biała Róża" im. hm. Floriana Marciniaka Gniezno Wielkopolska czarny 83 133
13 47 Wrzesińska Drużyna Harcerzy Starszych "Tajfun" Września Wielkopolska czarny 83 133
14 4 Drużyna Odkrywców "Młode Wilki" Oświęcim Krakowska czarny 77 127
15 1 Młynarska Drużyna Odkrywców "Lwy" Elbląg Warmińsko-Mazurska czarny 72 122
16 25 Lubawska Drużyna Starszoharcerska im. phm. Bronisława Grzymowicza Iława Warmińsko-Mazurska czarny 71 121
17 11 Rudzka Drużyna Harcerska "Catrinos" Ruda Śląska Śląska czarny 70 120
18 11 Wrocławska Grunwaldzka Drużna Harcerska "Elfy z Cienistej Doliny" Wrocław Dolnośląska czarny 65 115
19 14 Ostrołęcka Drużyna Harcerska "Spirydion" Ostrołęka Mazowiecka czarny 61 111
20 13 Bialska Grunwaldzka Drużyna Harcerska "Astus" im. ks. Edmunda Barbasiewicza Łuków im. Bohaterów Ziemi Łukowskiej Lubelska czarny 51 101
21 20 Bialska Drużyna Starszoharcerska "Sollers" Łuków im. Bohaterów Ziemi Łukowskiej Lubelska czarny 48 98
22 119 Zagłębiowska Druzyna Harcerska "Pomarańczarnia" im. Andrzeja Małkowskiego Ziemi Będzińskiej Śląska czarny 46 96
23 42 Drużyna Harcerska Ziemi Sanockiej Podkarpacka czarny 43 93
24 4 Grunwaldzka Harcerska Brygada Strażacka Nysa Opolska czarny 43 93
25 89 Katowicka Drużyna Harcerska im. Stefana Czarnieckiego Katowice Śląska czarny 40 90
26 1 Kętrzyńska Drużyna Starszoharcerska "Dignitas" im. Korpusu Ochrony Pogranicza Kętrzyn Warmińsko-Mazurska czarny 40 90
27 20 Drużyna Harcerska "Buki" imienia Tadeusza Zawadzkiego "Zośki" Stargard im. Juliusza Dąbrowskiego Zachodniopomorska czarny 35 85
28 12 Tomaszowska Drużyna Harcerek "Kamienie z Górskiego Potoku" im. harcmistrza Stefana Mirowskiego Tomaszów Lubelski Lubelska czarny 33 83
29 5 Konecka Drużyna Harcerska "Feniks" im. ppor. cc. Waldemara Szwieca "Robota" Końskie Kielecka czarny 31 81
30 11 Pilzneńska Drużyna Starszoharcerska "Pocisk" im. Zygmunta Pawlusa ps. "Turek" Ziemi Pilźnieńskiej Podkarpacka czarny 30 80
31 13 Drużyna Starszoharcerska "Pochodni" Tomaszów Lubelski Lubelska czarny 29 79
32 917 Łódzka Drużyna Harcerek Łódź-Bałuty Łódzka czarny 29 79
33 16 Grunwaldzka Drużyna Harcerska im. Jana Jaworowskiego ps. "Maryśka" Kędzierzyn-Koźle Opolska czarny 25 75
34 42 Świdnicka Drużyna Starszoharcerska "Paradoks" Lublin Lubelska czarny 24 74
35 44 Drużyna Harcerska "Iskra" Inowłódz Łódzka czarny 22 72
36 147 Warszawska Drużyna Starszoharcerska "Błękitni" Warszawa Wawer Stołeczna czarny 20 70
37 V Lubawska Grunwaldzka Drużyna Harcerska InVictus Iława Warmińsko-Mazurska czarny 20 70
38 11 Wrocławska Grunwaldzka Drużyna Harcerska "Elfy z Doliny Mgieł" Wrocław Dolnośląska czarny 17 67
39 33 Drużyna Harcerska "Włóczykije" "Mazowsze" Mińsk Mazowiecki Mazowiecka czarny 17 67
40 998 Kielecka Drużyna Harcerska im. kpt. poż. hm. Stefana Maja Kielce-Miasto Kielecka czarny 14 64
41 31 Drużyna Harcerska "Wataha" Malbork Gdańska czarny 8 58
42 2 Młynarska Drużyna Starszoharcerska "Taurus" Elbląg Warmińsko-Mazurska 173 173
43 73 Warszawska Drużyna Harcerska "Sensorium" Warszawa Praga Północ Stołeczna 43 43
44 305 Warszawska Drużyna Harcerska "Rycerska Brać" im. Zgrupowania Żubr Warszawa Żoliborz Stołeczna 41 41
45 1 Grunwaldzka Drużyna Harcerska "Dąbrowa" im. Władysława Szafera Zabrze Śląska 30 30
46 335 Krakowska Drużyna Starszoharcerska "Niewidzialni" im. Mieczysława Karłowicza Kraków-Nowa Huta Krakowska 30 30
47 7 Bydgoska Drużyna Harcerska "Młode Wilki" im. Jana Kochanowskiego Bydgoszcz-Miasto Kujawsko-Pomorska 23 23
48 7 Drużyna Harcerska "Zielona 7" Police Zachodniopomorska 18 18
49 17 Drużyna Starszoharcerska "Świst" Kędzierzyn-Koźle Opolska 0 0
50 77 Rudzka Grunwaldzka Drużyna Harcerska "Twierdza" im. Bohaterów Westerplatte Ruda Śląska Śląska 0 0
51 31 Drużyna Starszoharcerska "DesKOT" Ostrów Wielkopolski Wielkopolska 0 0
52 126 Warszawska Drużyna Harcerska "Aurinko Vene" Warszawa Żoliborz Stołeczna 0 0
53 15 Drużyna Harcerska im. Jana Piwnika Ponurego z Jaćmierza Ziemi Sanockiej Podkarpacka 0 0
54 31 Zgierska Drużyna Harcerska "Nieprzemakalni" Zgierz Łódzka 0 0
55 56 Warszawska Drużyna Starszoharcerska "Ignis" Warszawa Żoliborz Stołeczna 0 0
56 44 Drużyna Harcerzy "Baszta" im. hm. Floriana Marciniaka Gniezno Wielkopolska 0 0
57 24 Drużyna Starszoharcerska Malbork Gdańska 0 0
58 8 Drużyna Starszoharcerska "Aquarius" im. Siostry Izabeli Łuszczkiewicz z Zebrzydowic Ziemi Wadowickiej Krakowska 0 0
59 6 Suwalska Drużyna Harcerska "Polaris" Suwałki Białostocka 0 0
60 14 Drużyna Starszoharcerska "Nemesis" Ostrów Wielkopolski Wielkopolska 0 0
61 53 Bydgoska Drużyna Starszoharcerska "Wataha" Bydgoszcz-Miasto Kujawsko-Pomorska 0 0
62 7 Lubelska Drużyna Harcerska "Wulkan" Lublin Lubelska 0 0
63 1 Drużyna Harcerska "Aquila" Lubin im. Budowniczych Zagłębia Miedziowego Dolnośląska 0 0
64 71 Warszawska Drużyna Harcerska "Nidus" Warszawa Praga Północ Stołeczna 0 0
65 99 Tarnowska Drużyna Starszoharcerska "Czerwone Berety" im. generała Stanisława Sosabowskiego Tarnów Krakowska 0 0
66 24 Stalowowolska Drużyna Harcerska " Szekle" Stalowa Wola Podkarpacka 0 0
67 157 Drużyna Harcerska "Smoki" Żory Śląska 0 0
68 12 Drużyna Harcerska "Oręż" Bytom Śląska 0 0
69 30 Wrzesińska Drużyna Harcerek ,,Baribal" Września Wielkopolska 0 0
70 10 Drużyna Harcerska "Zimba" z Kurowa Ziemi Wadowickiej Krakowska 0 0
71 21 Drużyna Harcerska "Grom" "Mazowsze" Mińsk Mazowiecki Mazowiecka 0 0
72 55 Pabianicka Drużyna Harcerska "Hades" Pabianice Łódzka 0 0
73 1. Choszczeńska Drużyna Harcerska "Ad Astra" Stargard Zachodniopomorska 0 0
74 14 Drużyna Harcerska w Gozdowie Sierpc Mazowiecka 0 0
75 12 Drużyna Harcerska "Leśni" Szczecin Zachodniopomorska 0 0
76 34 Białostocka Drużyna Harcerska "Hermoder" Białystok Białostocka 0 0
77 10 Drużyna Harcerska "Wilki" Żory Śląska 0 0
78 49 Poznańska Drużyna Harcerska "Quercus" Poznań-Grunwald Wielkopolska 0 0
79 19 Myślenicka Drużyna Harcerska "Szkoła Orląt" im. Neila Armstronga Myślenice Krakowska 0 0
80 4 Drużyna Harcerska im. gen. Jana Henryka Dąbrowskiego Poznań-Rejon Wielkopolska 0 0
81 15 Drużyna Starszoharcerska "NDZ" Kartuzy Gdańska 0 0
82 111 Próbna Drużyna Starszoharcerska Nysa Opolska 0 0
83 97 Gdańska Drużyna Harcerek +2 "Związek Koniczyn" Gdańsk-Śródmieście Gdańska 0 0
84 17 Drużyna Starszoharcerska "Nawigacja" Sulejówek Stołeczna 0 0
85 8 Morąska Drużyna Harcerzy Starszych "FDDH" Morąg Warmińsko-Mazurska 0 0
86 24 Świdnicka Grunwaldzka Drużyna Harcerska "Żywioły" Lublin Lubelska 0 0
87 3 Drużyna Starszoharcerska im. Jana Pawła II w Koluszkach Brzeziny Łódzka 0 0
88 5 Drużyna Starszoharcerska "Antidotum" Ziemi Wadowickiej Krakowska 0 0
89 194 Warszawska Grunwaldzka Drużyna Harcerska "Gryf" Warszawa Wola Stołeczna 0 0
90 VI Grunwaldzka Drużyna Harcerska ''Traperzy' Kutno Łódzka 0 0
91 7 Wyszkowska Drużyna Harcerzy Starszych "Utopieni" im. hm. Jerzego Rytla Wyszków Mazowiecka 0 0
92 30 Ratownicza Drużyna Starszoharcerska "Poterna" Szczecin-Pogodno Zachodniopomorska 0 0
93 9 Suwalska Drużyna Harcerska "Sykamore" Suwałki Białostocka 0 0
94 43 Stalowowolska Drużyna Starszoharcerska "Imperatyw" Stalowa Wola Podkarpacka 0 0
95 70 Harcerska Drużyna Artystyczna "Wiolinki" Beskidzki Śląska 0 0
96 28 Tomaszowska Drużyna Starszoharcerska "Lunatycy" Tomaszów Lubelski im. Bohaterów Walk pod Tomaszowem Lubelskim w 1939r Lubelska 0 0
97 6 Drużyna Harcerska "Pryzmat" Jarosław Podkarpacka 0 0
98 55 Dębicka Drużyna Starszoharcerska "Gawra" im. Jasi i Jeremiego Zborowskich Dębica Podkarpacka 0 0
99 15 Grunwaldzka Drużyna Harcerska im. "Jędrusiów" Starachowice Kielecka 0 0
100 7 Próbna Bydgoska Drużyna Harcerska "Włóczykije" Bydgoszcz Kujawsko-Pomorska 0 0
101 8 Wągrowiecka Drużyna Starszoharcerska "Płomienie" Wągrowiec Wielkopolska 0 0
102 8 Drużyna Starszoharcerska "Cud Świata" Kłodzko Dolnośląska 0 0
103 7 Bydgoska Drużyna Harcerska "Białe Czaple" Bydgoszcz Kujawsko-Pomorska 0 0
104 21 Drużyna Harcerska "Wagabundy" Skierniewice Łódzka 0 0
105 7 Gdańska Drużyna Harcerska "Ryś" im. majora Henryka Dobrzańskiego "Hubal" Gdańsk-Portowa Gdańska 0 0
106 50 Środowiskowa Drużyna Harcerska "Granica" Słubice Ziemi Lubuskiej 0 0
107 252 Warszawska Drużyna Harcerska "Pod Zielonym Smokiem" Warszawa Żoliborz Stołeczna 0 0
108 8 Drużyna Starszoharcerska "Ignis" Kutno Łódzka 0 0
109 14 Drużyna Harcerska "Tam i z powrotem" Lublin Lubelska 0 0
110 102 Białostocka Drużyna Harcerska "Wieża" Białystok Białostocka 0 0
111 42 Bydgoska Drużyna Starszoharcerska "Krzewy" Bydgoszcz-Miasto Kujawsko-Pomorska 0 0
112 Próbna Wałbrzyska Drużyna Starszoharcerska "Q11" Ziemi Wałbrzyskiej Dolnośląska 0 0
113 5 Ostrołęcka Drużyna Harcerska "Zośka" Ostrołęka Mazowiecka 0 0
114 63 Myśliwiecka Drużyna Starszoharcerska "Dewajtis" Toruń Kujawsko-Pomorska 0 0
115 116 Koedukacyjna Drużyna Harcerska "Zawiszacy" im. Zawiszy Czarnego Chorzów Śląska 0 0
116 13 Drużyna Harcerska "Krzyk" Ziemi Wadowickiej Krakowska 0 0
117 6 Grunwaldzka Nidzicka Drużyna Harcerska "Vitae" im. Floriana Marciniaka Nidzica Warmińsko-Mazurska 0 0
118 99 Drużyna Starszoharcerska "Chaos" z Bodzanowa "Mazowsze" Płock Mazowiecka 0 0
119 104 Lubelska Drużyna Starszoharceska "Avangarda" Lublin Lubelska 0 0
120 8 Grunwaldzka Środowiskowa Turystyczna Wielopoziomowa Kętrzyńska Drużyna Harcerska "Viator" im. Szarych Szeregów Kętrzyn Warmińsko-Mazurska 0 0
121 3 Drużyna Harcerska "Badyle" im. Józefa Sowińskiego Ziemi Wadowickiej Krakowska 0 0
122 6 Drużyna Harcerska im. hm. Józefa Kopcia "Leśni Tropiciele" ze Świętej Złotów Wielkopolska 0 0
123 113 Specjalnościowa Drużyna Harcerska Puławy Lubelska 0 0
124 40 Drużyna Starszoharcerska im. Ryszarda Kaczorowskiego Starachowice Kielecka 0 0
125 36 Drużyna Starszoharcerska "Mazowsze" Płock Mazowiecka 0 0
126 12 Harcerska Drużyna Wodna "Bryg" Nowa Sól Ziemi Lubuskiej 0 0
127 7 Bieszczadzka Drużyna Starszoharcerska Bieszczadzki Podkarpacka 0 0
128 444 Poznańska Drużyna Harcerska "Jar" Poznań-Nowe Miasto Wielkopolska 0 0
129 1 Drużyna Harcerska "Knieja" Zielona Góra Ziemi Lubuskiej 0 0
130 424 Drużyna Harcerska "Grupa Kampinos" Nowy Dwór Mazowiecki Stołeczna 0 0
131 30 Podgórska Drużyna Starszoharcerska "Waganci" Kraków-Podgórze Krakowska 0 0
132 39 Wrzesińska Drużyna Harcerzy Starszych "Szarżującego Dzika " Września Wielkopolska 0 0
133 17 Warszawska Drużyna Harcerska Próbna "Aventura" Warszawa Praga Północ Stołeczna 0 0
134 3,14 (Pi) Sopocka Drużyna Harcerska "Syndykat" Sopot Gdańska 0 0
135 8 Ostrołęcka Grunwaldzka Drużyna Harcerska " Wilki" im. Jana Romockiego ps. "Bonawentura" Ostrołęka Mazowiecka 0 0
136 71 Warszawska Drużyna Turystyczno-Krajoznawcza Harcerstwa Starszego Warszawa Praga Północ Stołeczna 0 0
137 158 Poznańska Drużyna Starszoharcerska "Zeus" "Piast" Poznań-Stare Miasto Wielkopolska 0 0
138 9. Świdnicka Drużyna Harcerek "Talba" Lublin Lubelska 0 0
139 19 Zgierska Turystyczna Drużyna Starszoharcerska "Podaj dalej" Zgierz Łódzka 0 0
140 2 Łódzka Drużyna Harcerek im. Mieczysława Orłowicza ,,Obieżyświaty'' Łódź-Polesie Łódzka 0 0
141 Próbna Drużyna Harcerska "Fatamorgana" Ziemi Wadowickiej Krakowska 0 0
142 117 Elbląska Męska Drużyna Harcerska "MATO" Elbląg Warmińsko-Mazurska 0 0
143 368 Warszawska Drużyna Harcerska "Gniazdo" Warszawa Żoliborz Stołeczna 0 0
144 14 Drużyna Harcerska "Matnia" Czechowice-Dziedzice Śląska 0 0
145 9 Podgórska Drużyna Starszoharcerska "Deserto" Kraków-Podgórze Krakowska 0 0
146 18 Tyska Drużyna Harcerzy Starszych "Templario" Ziemi Tyskiej im. Wojska Polskiego Śląska 0 0
147 62 Łódzka Drużyna Harcerzy "Bractwo Czerwonego Kura" im. phm. Antoniego Pachnickiego Łódź-Górna Łódzka 0 0
148 18 Gdańska Drużyna Harcerska "Czarni" im. Zawiszy Czarnego z Garbowa Gdańsk Śródmieście Gdańska 0 0
149 29 Drużyna Harcerska "Burza" "Mazowsze" Mińsk Mazowiecki Mazowiecka 0 0
150 7 Warcka Drużyna Harcerska "Bobry" Sieradz Łódzka 0 0
151 68 Pruszczańska Drużyna Harcerska "Nautilus" Gdańsk-Portowa Gdańska 0 0
152 11 Kłodzka Drużyna Starszoharcerska ,,Kajman" Kłodzko Dolnośląska 0 0
153 29 Grójecka Drużyna Harcerska "Bandera" Grójec Mazowiecka 0 0
154 48 Lubelska Drużyna Harcerska "Araukanie" Lublin Lubelska 0 0
155 117 Koedukacyjna Drużyna Harcerska "Iskra" Chorzów Śląska 0 0
156 6 Drużyna Starszoharcerska "Wilcza..." Brzesko Krakowska 0 0
157 27 Wyszkowska Drużyna Harcerska "Impessa" Wyszków Mazowiecka 0 0
158 99 Drużyna Harcerska "Wagabunda" im. Wandy Rutkiewicz Szczecin-Dąbie Zachodniopomorska 0 0
159 61 Drużyna Harcerska "Watra" im. Stefana Mirowskiego Nowe Miasto Lubawskie Kujawsko-Pomorska 0 0
160 7 Drużyna Harcerska "Decorum" Piekary Śląskie Śląska 0 0
161 7 Bydgoska Drużyna Harcerska "Łaziki" Bydgoszcz Kujawsko-Pomorska 0 0
162 3 Drużyna Starszoharcerska "Bumerang" Babimojsko-Sulechowski Ziemi Lubuskiej 0 0
163 96 Drużyna Harcerek "Połoniny" im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego Kraków-Śródmieście Krakowska 0 0
164 101 Drużyna Starszoharcerska "Altair" Zielona Góra Ziemi Lubuskiej 0 0
165 28 Drużyna Starszoharcerska "Płomienny Świt" Beskidzki Śląska 0 0
166 58 Zagłębiowska Drużyna Harcerska "Wyklęci" im. Stanisława Sosabowskiego Ziemi Będzińskiej Śląska 0 0
167 4 Sochaczewska Drużyna Harcerska "Koniczyna" Sochaczew Mazowiecka 0 0
168 4 Drużyna Harcerska w Łabiszynie Pałuki Kujawsko-Pomorska 0 0
169 7 Drużyna Harcerska "Dragon" im. 1. Dywizji Pancernej Międzychód Ziemi Lubuskiej 0 0
170 28 Drużyna Starszoharcerska "Orły Opatów" Kępno Wielkopolska 0 0
171 6 Drużyna Harcerska "Dreptaki" Trzebinia Krakowska 0 0
172 158 Drużyna Starszoharcerska "Czata" Żory Śląska 0 0
173 12 Gdańska Drużyna Harcerska "Zodiak" Gdańsk-Portowa Gdańska 0 0
174 111 Częstochowska Drużyna Harcerska ,,Grot" im. gen. Stefana Roweckiego Częstochowa Śląska 0 0
175 5 Podgórska Drużyna Starszoharcerska "Terabithia" Kraków-Podgórze Krakowska 0 0
176 1 Drużyna Harcerska "Zew" Ziemi Wodzisławskiej Śląska 0 0
177 29 Drużyna Harcerska "Włóczykije" Beskidzki Śląska 0 0
178 XCI Drużyna Harcerska "Kruki" Szczecin-Dąbie Zachodniopomorska 0 0
179 19 Drużyna Harcerska " Czata" imienia Bolesława Chrobrego Poznań-Rejon Wielkopolska 0 0
180 1 Tanowska Drużyna Starszoharcerska "Rarogi" Police Zachodniopomorska 0 0
181 32 Warszawska Drużyna Starszoharcerska "Anomalia" Warszawa Praga Południe Stołeczna 0 0
182 1 Puszczykowska Drużyna Starszoharcerska "Rwetes" Poznań-Rejon Wielkopolska 0 0