• Chorągiew: Białostocka, hufiec: Białystok, drużyna: 102 Białostocka Drużyna Harcerska "Wieża"
  • Chorągiew: Białostocka, hufiec: Białystok, drużyna: 3 Gródecka Drużyna Harcerska "3maj się"
  • Chorągiew: Białostocka, hufiec: Białystok, drużyna: 34 Białostocka Drużyna Harcerska "Hermoder"
  • Chorągiew: Białostocka, hufiec: Bielsk Podlaski, drużyna: 6 Wielopoziomowa Drużyna Harcerska "Brygada" z Topczewa
  • Chorągiew: Białostocka, hufiec: Suwałki, drużyna: 6 Gromada Zuchowa "Przyjaciele"
  • Chorągiew: Białostocka, hufiec: Suwałki, drużyna: 6 Suwalska Drużyna Harcerska "Polaris"
  • Chorągiew: Białostocka, hufiec: Suwałki, drużyna: 6 Suwalska Drużyna Wędrownicza "Wilki"
  • Chorągiew: Białostocka, hufiec: Suwałki, drużyna: 6 Suwalska Drużyna Wielopoziomowa "Wilki"
  • Chorągiew: Białostocka, hufiec: Suwałki, drużyna: 9 Suwalska Drużyna Harcerska "Sykamore"
  • Chorągiew: Dolnośląska, hufiec: Jawor, drużyna: 2 Jaworska Wielopoziomowa Drużyna Harcerska "Wataha"
  • Chorągiew: Dolnośląska, hufiec: Kłodzko, drużyna: 11 Kłodzka Drużyna Starszoharcerska ,,Kajman"
  • Chorągiew: Dolnośląska, hufiec: Kłodzko, drużyna: 8 Drużyna Starszoharcerska "Cud Świata"
  • Chorągiew: Dolnośląska, hufiec: Lubań, drużyna: 15 Drużyna Harcerska "Lipczanie" z Platerówki
  • Chorągiew: Dolnośląska, hufiec: Lubin im. Budowniczych Zagłębia Miedziowego, drużyna: 1 Drużyna Harcerska "Aquila"
  • Chorągiew: Dolnośląska, hufiec: Wrocław, drużyna: 11 Wrocławska Grunwaldzka Drużna Harcerska "Elfy z Cienistej Doliny"
  • Chorągiew: Dolnośląska, hufiec: Wrocław, drużyna: 11 Wrocławska Grunwaldzka Drużyna Harcerska "Elfy z Doliny Mgieł"
  • Chorągiew: Dolnośląska, hufiec: Wrocław, drużyna: 11 Wrocławska Grunwaldzka Drużyna Wędrownicza "Envintalaya"
  • Chorągiew: Dolnośląska, hufiec: Wrocław, drużyna: 11 Wrocławska Grunwaldzka Gromada Zuchowa " Elfy z Cienistej Doliny "
  • Chorągiew: Dolnośląska, hufiec: Wrocław, drużyna: 11 Wrocławska Grunwaldzka Gromada Zuchowa "Elfy z Doliny Mgieł"
  • Chorągiew: Dolnośląska, hufiec: Wrocław, drużyna: 347 Wrocławska Drużyna Harcerek i Harcerzy Leśnych "Ignis"
  • Chorągiew: Dolnośląska, hufiec: Ziemi Wałbrzyskiej, drużyna: Próbna Wałbrzyska Drużyna Starszoharcerska "Q11"
  • Chorągiew: Gdańska, hufiec: Bałtycki Hufiec Gdańsk-Portowa, drużyna: 6 Wielopoziomowa Gdańska Drużyna Harcerska "Fari"
  • Chorągiew: Gdańska, hufiec: Bytów, drużyna: 43 Parchowska Wielopoziomowa Drużyna Harcerska "Zakorzenieni"
  • Chorągiew: Gdańska, hufiec: Gdańsk Śródmieście, drużyna: 18 Gdańska Drużyna Harcerska "Czarni" im. Zawiszy Czarnego z Garbowa
  • Chorągiew: Gdańska, hufiec: Gdańsk Wrzeszcz-Oliwa, drużyna: 15 Gdańska Drużyna Harcerska ""Watra" im. Ernesta Thompsona Setona"
  • Chorągiew: Gdańska, hufiec: Gdańsk-Portowa, drużyna: 12 Gdańska Drużyna Harcerska "Zodiak"
  • Chorągiew: Gdańska, hufiec: Gdańsk-Portowa, drużyna: 63 Drużyna Harcerzy Gdańskich "Potok" im. Jadwigi Falkowskiej
  • Chorągiew: Gdańska, hufiec: Gdańsk-Portowa, drużyna: 68 Pruszczańska Drużyna Harcerska "Nautilus"
  • Chorągiew: Gdańska, hufiec: Gdańsk-Portowa, drużyna: 7 Gdańska Drużyna Harcerska "Ryś" im. majora Henryka Dobrzańskiego "Hubal"
  • Chorągiew: Gdańska, hufiec: Gdańsk-Śródmieście, drużyna: 97 Gdańska Drużyna Harcerek +2 "Związek Koniczyn"
  • Chorągiew: Gdańska, hufiec: Kartuzy, drużyna: 15 Drużyna Starszoharcerska "NDZ"
  • Chorągiew: Gdańska, hufiec: Malbork, drużyna: 2 Malborska Drużyna Harcerska "Watra"
  • Chorągiew: Gdańska, hufiec: Malbork, drużyna: 24 Drużyna Starszoharcerska
  • Chorągiew: Gdańska, hufiec: Malbork, drużyna: 24 Malborska Drużyna Wędrownicza
  • Chorągiew: Gdańska, hufiec: Malbork, drużyna: 31 Drużyna Harcerska "Wataha"
  • Chorągiew: Gdańska, hufiec: Rumia, drużyna: 20 Redzka Drużyna Harcerska Czarnych Beretów "Reaktywacja"
  • Chorągiew: Gdańska, hufiec: Sopot, drużyna: 3,14 (Pi) Sopocka Drużyna Harcerska "Syndykat"
  • Chorągiew: Kielecka, hufiec: Busko-Zdrój, drużyna: 14 Buska Drużyna Wielopoziomowa im. Lucjana Skrzyńskiego działająca przy Szkole Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Opatowcu
  • Chorągiew: Kielecka, hufiec: Kielce-Miasto, drużyna: 4 Kielecka Drużyna Harcerska
  • Chorągiew: Kielecka, hufiec: Kielce-Miasto, drużyna: 998 Kielecka Drużyna Harcerska im. kpt. poż. hm. Stefana Maja
  • Chorągiew: Kielecka, hufiec: Kielce-Południe, drużyna: 41 Kielecka Drużyna Harcerska im. Jana Piwnika "Ponurego"
  • Chorągiew: Kielecka, hufiec: Kielce-Powiat, drużyna: 13 Powiatowa Drużyna Wędrownicza
  • Chorągiew: Kielecka, hufiec: Końskie, drużyna: 5 Konecka Drużyna Harcerska "Feniks" im. ppor. cc. Waldemara Szwieca "Robota"
  • Chorągiew: Kielecka, hufiec: Końskie, drużyna: 5 Konecka Drużyna Wędrownicza "Feniks"
  • Chorągiew: Kielecka, hufiec: Ostrowiec Świętokrzyski, drużyna: 3 Wielopoziomowa Drużyna Harcerska "Iskra"
  • Chorągiew: Kielecka, hufiec: Ostrowiec Świętokrzyski, drużyna: 41 Drużyna Harcerska "Huba"
  • Chorągiew: Kielecka, hufiec: Ostrowiec Świętokrzyski, drużyna: 52 Przyparafialna Wielopoziomowa Drużyna Harcerska "Włóczykije" im. hm. Elżbiety Gargul
  • Chorągiew: Kielecka, hufiec: Ostrowiec Świętokrzyski, drużyna: 7 Wielopoziomowa Drużyna Harcerska "Wataha"
  • Chorągiew: Kielecka, hufiec: Starachowice, drużyna: 15 Grunwaldzka Drużyna Harcerska im. "Jędrusiów"
  • Chorągiew: Kielecka, hufiec: Starachowice, drużyna: 38 Starachowicka Drużyna Harcerska im. Emilii Plater
  • Chorągiew: Kielecka, hufiec: Starachowice, drużyna: 40 Drużyna Starszoharcerska im. Ryszarda Kaczorowskiego
  • Chorągiew: Kielecka, hufiec: Starachowice, drużyna: Krąg Instruktorski "Komenduły" im. Junaka i Kokoszki
  • Chorągiew: Kielecka, hufiec: Staszów, drużyna: 21 Grunwaldzka Wielopoziomowa Drużyna Harcerska
  • Chorągiew: Krakowska, hufiec: Brzesko, drużyna: 6 Drużyna Starszoharcerska "Wilcza..."
  • Chorągiew: Krakowska, hufiec: Kraków-Nowa Huta, drużyna: 335 Krakowska Drużyna Starszoharcerska "Niewidzialni" im. Mieczysława Karłowicza
  • Chorągiew: Krakowska, hufiec: Kraków-Podgórze, drużyna: 10 Podgórska Drużyna Wędrownicza "Lipy"
  • Chorągiew: Krakowska, hufiec: Kraków-Podgórze, drużyna: 30 Podgórska Drużyna Starszoharcerska "Waganci"
  • Chorągiew: Krakowska, hufiec: Kraków-Podgórze, drużyna: 5 Podgórska Drużyna Starszoharcerska "Terabithia"
  • Chorągiew: Krakowska, hufiec: Kraków-Podgórze, drużyna: 9 Podgórska Drużyna Starszoharcerska "Deserto"
  • Chorągiew: Krakowska, hufiec: Kraków-Podgórze, drużyna: Krąg Instruktorski "Brotherhood"
  • Chorągiew: Krakowska, hufiec: Kraków-Śródmieście, drużyna: 14 Krakowska Drużyna Harcerek
  • Chorągiew: Krakowska, hufiec: Kraków-Śródmieście, drużyna: 96 Drużyna Harcerek "Połoniny" im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego
  • Chorągiew: Krakowska, hufiec: Myślenice, drużyna: 19 Myślenicka Drużyna Harcerska "Szkoła Orląt" im. Neila Armstronga
  • Chorągiew: Krakowska, hufiec: Nowy Sącz im. Bohaterów Ziemi Sądeckiej, drużyna: 8 Nowosądecka Drużyna Wielopoziomowa "Zenit"
  • Chorągiew: Krakowska, hufiec: Oświęcim, drużyna: 1 Starszoharcerska Drużyna Odkrywców "Il Mondo"
  • Chorągiew: Krakowska, hufiec: Oświęcim, drużyna: 4 Drużyna Odkrywców "Młode Wilki"
  • Chorągiew: Krakowska, hufiec: Tarnów, drużyna: 99 Tarnowska Drużyna Starszoharcerska "Czerwone Berety" im. generała Stanisława Sosabowskiego
  • Chorągiew: Krakowska, hufiec: Trzebinia, drużyna: 6 Drużyna Harcerska "Dreptaki"
  • Chorągiew: Krakowska, hufiec: Ziemi Wadowickiej, drużyna: 10 Drużyna Harcerska "Zimba" z Kurowa
  • Chorągiew: Krakowska, hufiec: Ziemi Wadowickiej, drużyna: 13 Drużyna Harcerska "Krzyk"
  • Chorągiew: Krakowska, hufiec: Ziemi Wadowickiej, drużyna: 3 Drużyna Harcerska "Badyle" im. Józefa Sowińskiego
  • Chorągiew: Krakowska, hufiec: Ziemi Wadowickiej, drużyna: 5 Drużyna Starszoharcerska "Antidotum"
  • Chorągiew: Krakowska, hufiec: Ziemi Wadowickiej, drużyna: 8 Drużyna Starszoharcerska "Aquarius" im. Siostry Izabeli Łuszczkiewicz z Zebrzydowic
  • Chorągiew: Krakowska, hufiec: Ziemi Wadowickiej, drużyna: Próbna Drużyna Harcerska "Fatamorgana"
  • Chorągiew: Kujawsko-Pomorska, hufiec: Bydgoszcz, drużyna: 7 Bydgoska Drużyna Harcerska "Białe Czaple"
  • Chorągiew: Kujawsko-Pomorska, hufiec: Bydgoszcz, drużyna: 7 Bydgoska Drużyna Harcerska "Łaziki"
  • Chorągiew: Kujawsko-Pomorska, hufiec: Bydgoszcz, drużyna: 7 Bydgoska Gromada Zuchowa "Mali Podróżnicy"
  • Chorągiew: Kujawsko-Pomorska, hufiec: Bydgoszcz, drużyna: 7 Bydgoska Gromada Zuchowa "Dębowe Ludki"
  • Chorągiew: Kujawsko-Pomorska, hufiec: Bydgoszcz, drużyna: 7 Próbna Bydgoska Drużyna Harcerska "Włóczykije"
  • Chorągiew: Kujawsko-Pomorska, hufiec: Bydgoszcz-Miasto, drużyna: 42 Bydgoska Drużyna Starszoharcerska "Krzewy"
  • Chorągiew: Kujawsko-Pomorska, hufiec: Bydgoszcz-Miasto, drużyna: 53 Bydgoska Drużyna Starszoharcerska "Wataha"
  • Chorągiew: Kujawsko-Pomorska, hufiec: Bydgoszcz-Miasto, drużyna: 7 Bydgoska Drużyna Harcerska "Młode Wilki" im. Jana Kochanowskiego
  • Chorągiew: Kujawsko-Pomorska, hufiec: Bydgoszcz-Miasto, drużyna: 7 Bydgoska Drużyna Starszoharcerska i Wędrownicza "Forward"
  • Chorągiew: Kujawsko-Pomorska, hufiec: Bydgoszcz-Miasto, drużyna: 91 Bydgoska Drużyna Wędrownicza "Równonoc"
  • Chorągiew: Kujawsko-Pomorska, hufiec: Chełmża, drużyna: 1 Drużyna Wędrownicza "Czterolistna Koniczyna" im. Emilii Plater
  • Chorągiew: Kujawsko-Pomorska, hufiec: Chełmża, drużyna: 1. Chełmżyńska Gimnazjalna Drużyna Harcerska "Pasieka" im. Zawiszy Czarnego
  • Chorągiew: Kujawsko-Pomorska, hufiec: Golub-Dobrzyń, drużyna: 74 Drużyna Starszoharcerska "Spartanie" im. Mikołaja z Ryńska w Nowej Wsi
  • Chorągiew: Kujawsko-Pomorska, hufiec: Grudziądz, drużyna: 17 Grudziądzka Drużyna Wędrownicza "Tenebris"
  • Chorągiew: Kujawsko-Pomorska, hufiec: Grudziądz, drużyna: 6 Grucka Drużyna Harcerska "Fuzja"
  • Chorągiew: Kujawsko-Pomorska, hufiec: Inowrocław, drużyna: 1 Wielopoziomowa Drużyna Puszczańska "Ostoja"
  • Chorągiew: Kujawsko-Pomorska, hufiec: Inowrocław, drużyna: 2 Wielopoziomowa Drużyna Puszczańska "Pomian"
  • Chorągiew: Kujawsko-Pomorska, hufiec: Nowe Miasto Lubawskie, drużyna: 16 Nowomiejska Wielopoziomowa Drużyna Harcerska"Płomienie" im. Szarych Szeregów
  • Chorągiew: Kujawsko-Pomorska, hufiec: Nowe Miasto Lubawskie, drużyna: 61 Drużyna Harcerska "Watra" im. Stefana Mirowskiego
  • Chorągiew: Kujawsko-Pomorska, hufiec: Pałuki, drużyna: 4 Drużyna Harcerska w Łabiszynie
  • Chorągiew: Kujawsko-Pomorska, hufiec: Pałuki, drużyna: 7 Wielopoziomowa Dużyna Harcerska "Feniks" im. Bohaterów Powstania Wielkopolskiego w Szubinie
  • Chorągiew: Kujawsko-Pomorska, hufiec: Toruń, drużyna: 2 Drużyna Wędrownicza "Taboo" z Górska
  • Chorągiew: Kujawsko-Pomorska, hufiec: Toruń, drużyna: 63 Myśliwiecka Drużyna Starszoharcerska "Dewajtis"
  • Chorągiew: Kujawsko-Pomorska, hufiec: Toruń, drużyna: 66 Wąbrzeska Drużyna Wędrownicza "Tornado"
  • Chorągiew: Kujawsko-Pomorska, hufiec: Toruń, drużyna: 82 Toruńska Drużyna Harcerska " Bra- De- Li"
  • Chorągiew: Kujawsko-Pomorska, hufiec: Tuchola, drużyna: 1 Tucholska Drużyna Wędrownicza "Gryf"
  • Chorągiew: Kujawsko-Pomorska, hufiec: Włocławek-Powiat, drużyna: 41. Wędrownicza Drużyna Harcerska "Muppety" im. Tony'ego Halika
  • Chorągiew: Lubelska, hufiec: Lublin, drużyna: 104 Lubelska Drużyna Starszoharceska "Avangarda"
  • Chorągiew: Lubelska, hufiec: Lublin, drużyna: 14 Drużyna Harcerska "Tam i z powrotem"
  • Chorągiew: Lubelska, hufiec: Lublin, drużyna: 213 Lubelska Drużyna Wędrownicza "Horyzont"
  • Chorągiew: Lubelska, hufiec: Lublin, drużyna: 24 Świdnicka Grunwaldzka Drużyna Harcerska "Żywioły"
  • Chorągiew: Lubelska, hufiec: Lublin, drużyna: 42 Świdnicka Drużyna Starszoharcerska "Paradoks"
  • Chorągiew: Lubelska, hufiec: Lublin, drużyna: 48 Lubelska Drużyna Harcerska "Araukanie"
  • Chorągiew: Lubelska, hufiec: Lublin, drużyna: 7 Lubelska Drużyna Harcerska "Wulkan"
  • Chorągiew: Lubelska, hufiec: Lublin, drużyna: 9. Świdnicka Drużyna Harcerek "Talba"
  • Chorągiew: Lubelska, hufiec: Łuków im. Bohaterów Ziemi Łukowskiej, drużyna: 13 Bialska Grunwaldzka Drużyna Harcerska "Astus" im. ks. Edmunda Barbasiewicza
  • Chorągiew: Lubelska, hufiec: Łuków im. Bohaterów Ziemi Łukowskiej, drużyna: 19 Bialska Gromada Zuchowa "Tęczowi Spryciarze"
  • Chorągiew: Lubelska, hufiec: Łuków im. Bohaterów Ziemi Łukowskiej, drużyna: 20 Bialska Drużyna Starszoharcerska "Sollers"
  • Chorągiew: Lubelska, hufiec: Łuków im. Bohaterów Ziemi Łukowskiej, drużyna: Drużyna Wędrownicza "Inventa" im. 34 Pułku Piechoty
  • Chorągiew: Lubelska, hufiec: Puławy, drużyna: 10 Puławska Drużyna Wędrownicza "Glaucus"
  • Chorągiew: Lubelska, hufiec: Puławy, drużyna: 113 Specjalnościowa Drużyna Harcerska
  • Chorągiew: Lubelska, hufiec: Puławy, drużyna: 6 Puławska Drużyna Wędrownicza "Bukowina"
  • Chorągiew: Lubelska, hufiec: Tomaszów Lubelski, drużyna: 12 Tomaszowska Drużyna Harcerek "Kamienie z Górskiego Potoku" im. harcmistrza Stefana Mirowskiego
  • Chorągiew: Lubelska, hufiec: Tomaszów Lubelski, drużyna: 13 Drużyna Starszoharcerska "Pochodni"
  • Chorągiew: Lubelska, hufiec: Tomaszów Lubelski, drużyna: 44. Gromada Zuchowa "Mały Sabotaż"
  • Chorągiew: Lubelska, hufiec: Tomaszów Lubelski im. Bohaterów Walk pod Tomaszowem Lubelskim w 1939r, drużyna: 28 Tomaszowska Drużyna Starszoharcerska "Lunatycy"
  • Chorągiew: Lubelska, hufiec: Zamość, drużyna: 6 Drużyna Starszoharcerska im. J. Harczuk - Muszyńskiej "Rzarłacze"
  • Chorągiew: Lubelska, hufiec: Zamość, drużyna: 9 Zamojska Drużyna Wielopoziomowa "Ventus"
  • Chorągiew: Łódzka, hufiec: -, drużyna: Harcerski Krąg Akademicki "Wtyczka"
  • Chorągiew: Łódzka, hufiec: Brzeziny, drużyna: 3 Drużyna Starszoharcerska im. Jana Pawła II w Koluszkach
  • Chorągiew: Łódzka, hufiec: Inowłódz, drużyna: 4 Wielopoziomowa Męska Drużyna Harcerska "Wrzos" im. Ireny Poborc w Spale
  • Chorągiew: Łódzka, hufiec: Inowłódz, drużyna: 44 Drużyna Harcerska "Iskra"
  • Chorągiew: Łódzka, hufiec: Kutno, drużyna: 6 Grunwaldzka Gromada Zuchowa "Nutki"
  • Chorągiew: Łódzka, hufiec: Kutno, drużyna: 8 Drużyna Starszoharcerska "Ignis"
  • Chorągiew: Łódzka, hufiec: Kutno, drużyna: VI Grunwaldzka Drużyna Harcerska ''Traperzy'
  • Chorągiew: Łódzka, hufiec: Łódź-Bałuty, drużyna: 17 Łódzka Drużyna Wędrownicza
  • Chorągiew: Łódzka, hufiec: Łódź-Bałuty, drużyna: 917 Łódzka Drużyna Harcerek
  • Chorągiew: Łódzka, hufiec: Łódź-Bałuty, drużyna: Próbna Łódzka Drużyna Harcerzy przy Szkole
  • Chorągiew: Łódzka, hufiec: Łódź-Górna, drużyna: 62 Łódzka Drużyna Harcerzy "Bractwo Czerwonego Kura" im. phm. Antoniego Pachnickiego
  • Chorągiew: Łódzka, hufiec: Łódź-Górna, drużyna: 88 Łódzka Drużyna Wędrownicza "Odwet" im. Cichociemnych
  • Chorągiew: Łódzka, hufiec: Łódź-Polesie, drużyna: 2 Łódzka Drużyna Harcerek im. Mieczysława Orłowicza ,,Obieżyświaty''
  • Chorągiew: Łódzka, hufiec: Łódź-Śródmieście, drużyna: 58 Łódzka Wielopoziomowa Drużyna Harcerska "Zdrój"
  • Chorągiew: Łódzka, hufiec: Łowicz, drużyna: 69 Gromada Zuchowa "Tęczowi Marzyciele"
  • Chorągiew: Łódzka, hufiec: Łowicz, drużyna: 96 Łowicka Drużyna Wielopoziomowa "Bezimienni"
  • Chorągiew: Łódzka, hufiec: Pabianice, drużyna: 3 Pabianicka Drużyna Harcerska im. płk. Jana Kilińskiego "Czarna Trójka"
  • Chorągiew: Łódzka, hufiec: Pabianice, drużyna: 55 Pabianicka Drużyna Harcerska "Hades"
  • Chorągiew: Łódzka, hufiec: Piotrków Trybunalski, drużyna: 13 Drużyna Harcerska "Feniks" z Woli Krzysztoporskiej
  • Chorągiew: Łódzka, hufiec: Sieradz, drużyna: 7 Warcka Drużyna Harcerska "Bobry"
  • Chorągiew: Łódzka, hufiec: Skierniewice, drużyna: 21 Drużyna Harcerska "Wagabundy"
  • Chorągiew: Łódzka, hufiec: Zgierz, drużyna: 19 Zgierska Turystyczna Drużyna Starszoharcerska "Podaj dalej"
  • Chorągiew: Łódzka, hufiec: Zgierz, drużyna: 31 Zgierska Drużyna Harcerska "Nieprzemakalni"
  • Chorągiew: Łódzka, hufiec: Zgierz, drużyna: 6 Zgierska Wodna Gromada Zuchowa "Smerfna Załoga"
  • Chorągiew: Mazowiecka, hufiec: "Mazowsze" Mińsk Mazowiecki, drużyna: 16 Drużyna Wędrownicza "Wichura"
  • Chorągiew: Mazowiecka, hufiec: "Mazowsze" Mińsk Mazowiecki, drużyna: 21 Drużyna Harcerska "Grom"
  • Chorągiew: Mazowiecka, hufiec: "Mazowsze" Mińsk Mazowiecki, drużyna: 29 Drużyna Harcerska "Burza"
  • Chorągiew: Mazowiecka, hufiec: "Mazowsze" Mińsk Mazowiecki, drużyna: 303 Turystyczno-Krajoznawcza Wielopoziomowa Drużyna Harcerska „Włóczęga” im. Andrzeja Małkowskiego w Mińsku Mazowieckim
  • Chorągiew: Mazowiecka, hufiec: "Mazowsze" Mińsk Mazowiecki, drużyna: 33 Drużyna Harcerska "Włóczykije"
  • Chorągiew: Mazowiecka, hufiec: "Mazowsze" Płock, drużyna: 36 Drużyna Starszoharcerska
  • Chorągiew: Mazowiecka, hufiec: "Mazowsze" Płock, drużyna: 99 Drużyna Starszoharcerska "Chaos" z Bodzanowa
  • Chorągiew: Mazowiecka, hufiec: Ciechanów, drużyna: 12 Przyparafialna Wielopoziomowa Drużyna Harcerska ,,Feniks''
  • Chorągiew: Mazowiecka, hufiec: Grójec, drużyna: 29 Grójecka Drużyna Harcerska "Bandera"
  • Chorągiew: Mazowiecka, hufiec: Grójec, drużyna: 43 Drużyna Wędrownicza 'Plankton'
  • Chorągiew: Mazowiecka, hufiec: Jaktorów, drużyna: 7 Wodna Drużyna Harcerska "Pomocna Zawsze Ludziom"
  • Chorągiew: Mazowiecka, hufiec: Mława, drużyna: I Gromada Zuchowa "Wilczki Morskie"
  • Chorągiew: Mazowiecka, hufiec: Ostrołęka, drużyna: 11 Ostrołęcka Drużyna Harcerska "Ślad"
  • Chorągiew: Mazowiecka, hufiec: Ostrołęka, drużyna: 14 Ostrołęcka Drużyna Harcerska "Spirydion"
  • Chorągiew: Mazowiecka, hufiec: Ostrołęka, drużyna: 3 Ostrołęcka Gromada Zuchowa "Skrzydlaci Przyjaciele"
  • Chorągiew: Mazowiecka, hufiec: Ostrołęka, drużyna: 3 Zambrowska Drużyna Harcerska "Grota"
  • Chorągiew: Mazowiecka, hufiec: Ostrołęka, drużyna: 5 Ostrołęcka Drużyna Harcerska "Zośka"
  • Chorągiew: Mazowiecka, hufiec: Ostrołęka, drużyna: 8 Ostrołęcka Grunwaldzka Drużyna Harcerska " Wilki" im. Jana Romockiego ps. "Bonawentura"
  • Chorągiew: Mazowiecka, hufiec: Podlasie, drużyna: 15 Podlaska Wielopoziomowa Drużyna Harcerska "Wędrowcy"
  • Chorągiew: Mazowiecka, hufiec: Przasnysz, drużyna: 2 Harcerska Drużyna Turystyczna "Tibesti"
  • Chorągiew: Mazowiecka, hufiec: Sierpc, drużyna: 14 Drużyna Harcerska w Gozdowie
  • Chorągiew: Mazowiecka, hufiec: Sochaczew, drużyna: 4 Sochaczewska Drużyna Harcerska "Koniczyna"
  • Chorągiew: Mazowiecka, hufiec: Sokołów Podlaski im. Janusza Korczaka, drużyna: 33 Sokołowska Drużyna Harcerska "Avanti" im. Danuty Siedzikówny
  • Chorągiew: Mazowiecka, hufiec: Wyszków, drużyna: 27 Wyszkowska Drużyna Harcerska "Impessa"
  • Chorągiew: Mazowiecka, hufiec: Wyszków, drużyna: 29 Grunwaldzka Ostrowska Drużyna Harcerska "Pogodni"
  • Chorągiew: Mazowiecka, hufiec: Wyszków, drużyna: 7 Wyszkowska Drużyna Harcerzy Starszych "Utopieni" im. hm. Jerzego Rytla
  • Chorągiew: Opolska, hufiec: Kędzierzyn-Koźle, drużyna: 1 Grunwaldzka Gromada Zuchowa "Leśne Elfy"
  • Chorągiew: Opolska, hufiec: Kędzierzyn-Koźle, drużyna: 16 Grunwaldzka Drużyna Harcerska im. Jana Jaworowskiego ps. "Maryśka"
  • Chorągiew: Opolska, hufiec: Kędzierzyn-Koźle, drużyna: 17 Drużyna Starszoharcerska "Świst"
  • Chorągiew: Opolska, hufiec: Nysa, drużyna: 111 Próbna Drużyna Starszoharcerska
  • Chorągiew: Opolska, hufiec: Nysa, drużyna: 4 Grunwaldzka Harcerska Brygada Strażacka
  • Chorągiew: Podkarpacka, hufiec: Bieszczadzki, drużyna: 7 Bieszczadzka Drużyna Starszoharcerska
  • Chorągiew: Podkarpacka, hufiec: Dębica, drużyna: 55 Dębicka Drużyna Starszoharcerska "Gawra" im. Jasi i Jeremiego Zborowskich
  • Chorągiew: Podkarpacka, hufiec: Jarosław, drużyna: 14 Jarosławska Drużyna Harcerska "Królestwo Sulimy" im. Zawiszy Czarnego
  • Chorągiew: Podkarpacka, hufiec: Jarosław, drużyna: 6 Drużyna Harcerska "Pryzmat"
  • Chorągiew: Podkarpacka, hufiec: Krosno, drużyna: 19 Drużyna Harcerska "Invictus" im. Józefa Piłsudskiego
  • Chorągiew: Podkarpacka, hufiec: Krosno, drużyna: 6 Drużyna Harcerska ISKRA im. por. Wł. Barana "Bekas" z Dukli
  • Chorągiew: Podkarpacka, hufiec: Przeworsk, drużyna: 13. Przeworska Drużyna Harcerek i Harcerzy z Kresów im. Olgi i Andrzeja Małkowskich
  • Chorągiew: Podkarpacka, hufiec: Ropczyce, drużyna: 1. Ropczycka Drużyna Wędrownicza im. Tadeusza Kościuszki
  • Chorągiew: Podkarpacka, hufiec: Stalowa Wola, drużyna: 24 Stalowowolska Drużyna Harcerska " Szekle"
  • Chorągiew: Podkarpacka, hufiec: Stalowa Wola, drużyna: 43 Stalowowolska Drużyna Starszoharcerska "Imperatyw"
  • Chorągiew: Podkarpacka, hufiec: Stalowa Wola, drużyna: 66 Wielopoziomowa Drużyna Harcerska "Ogniki" z Lipy
  • Chorągiew: Podkarpacka, hufiec: Ziemi Pilźnieńskiej, drużyna: 1 Pilzneńska Drużyna Harcerska "Zielona Jedynka" im.Eleonory Świerczek ps. 'Paproć"
  • Chorągiew: Podkarpacka, hufiec: Ziemi Pilźnieńskiej, drużyna: 11 Pilzneńska Drużyna Starszoharcerska "Pocisk" im. Zygmunta Pawlusa ps. "Turek"
  • Chorągiew: Podkarpacka, hufiec: Ziemi Sanockiej, drużyna: 15 Drużyna Harcerska im. Jana Piwnika Ponurego z Jaćmierza
  • Chorągiew: Podkarpacka, hufiec: Ziemi Sanockiej, drużyna: 42 Drużyna Harcerska
  • Chorągiew: Śląska, hufiec: Beskidzki, drużyna: 28 Drużyna Starszoharcerska "Płomienny Świt"
  • Chorągiew: Śląska, hufiec: Beskidzki, drużyna: 29 Drużyna Harcerska "Włóczykije"
  • Chorągiew: Śląska, hufiec: Beskidzki, drużyna: 70 Harcerska Drużyna Artystyczna "Wiolinki"
  • Chorągiew: Śląska, hufiec: Beskidzki, drużyna: Krąg Instruktorski "Drogowskaz"
  • Chorągiew: Śląska, hufiec: Bytom, drużyna: 12 Drużyna Harcerska "Oręż"
  • Chorągiew: Śląska, hufiec: Bytom, drużyna: 19 Drużyna Harcerska
  • Chorągiew: Śląska, hufiec: Bytom, drużyna: 26 Drużyna Harcerska im. Andrzeja Małkowskiego "Leśni"
  • Chorągiew: Śląska, hufiec: Chorzów, drużyna: 116 Koedukacyjna Drużyna Harcerska "Zawiszacy" im. Zawiszy Czarnego
  • Chorągiew: Śląska, hufiec: Chorzów, drużyna: 117 Koedukacyjna Drużyna Harcerska "Iskra"
  • Chorągiew: Śląska, hufiec: Czechowice-Dziedzice, drużyna: 14 Drużyna Harcerska "Matnia"
  • Chorągiew: Śląska, hufiec: Częstochowa, drużyna: 111 Częstochowska Drużyna Harcerska ,,Grot" im. gen. Stefana Roweckiego
  • Chorągiew: Śląska, hufiec: Częstochowa, drużyna: Krąg Instruktorski "Awangarda" im. doktora Ignacego Kozielewskiego
  • Chorągiew: Śląska, hufiec: Jastrzębie-Zdrój, drużyna: 1 Wielopoziomowa Drużyna Harcerska "Cichociemni"
  • Chorągiew: Śląska, hufiec: Jaworzno, drużyna: 15 Jaworznicka Mistrzowska Gromada Zuchowa "Leśne Duszki"
  • Chorągiew: Śląska, hufiec: Jaworzno, drużyna: Harcerski Klub Gier "Gildia"
  • Chorągiew: Śląska, hufiec: Katowice, drużyna: 7 Katowicka Drużyna Harcerska im. 2 Pułku Powstańców Śląskich
  • Chorągiew: Śląska, hufiec: Katowice, drużyna: 89 Katowicka Drużyna Harcerska im. Stefana Czarnieckiego
  • Chorągiew: Śląska, hufiec: Piekary Śląskie, drużyna: 12 Drużyna Harcerska "Bastion" im. Trzech bohaterów
  • Chorągiew: Śląska, hufiec: Piekary Śląskie, drużyna: 7 Drużyna Harcerska "Decorum"
  • Chorągiew: Śląska, hufiec: Ruda Śląska, drużyna: 1 Rudzka Środowiskowa Drużyna Wędrownicza "ZWiW"
  • Chorągiew: Śląska, hufiec: Ruda Śląska, drużyna: 11 Rudzka Drużyna Harcerska "Catrinos"
  • Chorągiew: Śląska, hufiec: Ruda Śląska, drużyna: 77 Rudzka Grunwaldzka Drużyna Harcerska "Twierdza" im. Bohaterów Westerplatte
  • Chorągiew: Śląska, hufiec: Zabrze, drużyna: 1 Grunwaldzka Drużyna Harcerska "Dąbrowa" im. Władysława Szafera
  • Chorągiew: Śląska, hufiec: Ziemi Będzińskiej, drużyna: 119 Zagłębiowska Druzyna Harcerska "Pomarańczarnia" im. Andrzeja Małkowskiego
  • Chorągiew: Śląska, hufiec: Ziemi Będzińskiej, drużyna: 12 Zagłębiowska Drużyna Harcerska "Unita Ignis" im. Anny Pasek
  • Chorągiew: Śląska, hufiec: Ziemi Będzińskiej, drużyna: 31 Wielopoziomowa Zagłębiowska Drużyna Harcerska "Benignus"
  • Chorągiew: Śląska, hufiec: Ziemi Będzińskiej, drużyna: 58 Zagłębiowska Drużyna Harcerska "Wyklęci" im. Stanisława Sosabowskiego
  • Chorągiew: Śląska, hufiec: Ziemi Cieszyńskiej, drużyna: 12 Wiślańska Drużyna Wielopoziomowa "Tafadu"
  • Chorągiew: Śląska, hufiec: Ziemi Cieszyńskiej, drużyna: 7 Drużyna Harcerska "Bracia Kamyka"
  • Chorągiew: Śląska, hufiec: Ziemi Myszkowskiej, drużyna: 23 Drużyna Harcerska im. Batalionu "Parasol" w Poraju
  • Chorągiew: Śląska, hufiec: Ziemi Myszkowskiej, drużyna: 27 Drużyna Wielopoziomowa
  • Chorągiew: Śląska, hufiec: Ziemi Rybnickiej, drużyna: 1 Drużyna Wędrownicza "Ignis"
  • Chorągiew: Śląska, hufiec: Ziemi Tyskiej im. Wojska Polskiego, drużyna: 18 Tyska Drużyna Harcerzy Starszych "Templario"
  • Chorągiew: Śląska, hufiec: Ziemi Wodzisławskiej, drużyna: 1 Drużyna Harcerska "Zew"
  • Chorągiew: Śląska, hufiec: Ziemi Zawierciańskiej, drużyna: 1 Grunwaldzka Drużyna Harcerska "Amonit"
  • Chorągiew: Śląska, hufiec: Żory, drużyna: 10 Drużyna Harcerska "Wilki"
  • Chorągiew: Śląska, hufiec: Żory, drużyna: 157 Drużyna Harcerska "Smoki"
  • Chorągiew: Śląska, hufiec: Żory, drużyna: 158 Drużyna Starszoharcerska "Czata"
  • Chorągiew: Śląska, hufiec: Żory, drużyna: 6 Drużyna Wędrownicza "Agricola"
  • Chorągiew: Stołeczna, hufiec: Celestynów, drużyna: 103 Drużyna Wędrownicza "Vestigia"
  • Chorągiew: Stołeczna, hufiec: Grodzisk Mazowiecki, drużyna: 15 Grodziska Drużyna Wędrownicza "Skórzani Partyzanci"
  • Chorągiew: Stołeczna, hufiec: Legionowo, drużyna: 25 Wielopoziomowa Drużyna Harcerska "Brzask"
  • Chorągiew: Stołeczna, hufiec: Nowy Dwór Mazowiecki, drużyna: 424 Drużyna Harcerska "Grupa Kampinos"
  • Chorągiew: Stołeczna, hufiec: Sulejówek, drużyna: 17 Drużyna Starszoharcerska "Nawigacja"
  • Chorągiew: Stołeczna, hufiec: Sulejówek im. Batalionu "Zośka", drużyna: 99 Drużyna Harcerska "Siódma góra"
  • Chorągiew: Stołeczna, hufiec: Warszawa Ochota, drużyna: 224 Warszawska Drużyna Wędrownicza "Per pedes"
  • Chorągiew: Stołeczna, hufiec: Warszawa Praga Północ, drużyna: 17 Warszawska Drużyna Harcerska Próbna "Aventura"
  • Chorągiew: Stołeczna, hufiec: Warszawa Praga Północ, drużyna: 206 Warszawska Drużyna Harcerska im. Husarii Polskiej
  • Chorągiew: Stołeczna, hufiec: Warszawa Praga Północ, drużyna: 351 Warszawska Drużyna Harcerska "Ashanti"
  • Chorągiew: Stołeczna, hufiec: Warszawa Praga Północ, drużyna: 71 Warszawska Drużyna Harcerska "Nidus"
  • Chorągiew: Stołeczna, hufiec: Warszawa Praga Północ, drużyna: 71 Warszawska Drużyna Turystyczno-Krajoznawcza Harcerstwa Starszego
  • Chorągiew: Stołeczna, hufiec: Warszawa Praga Północ, drużyna: 73 Warszawska Drużyna Harcerska "Sensorium"
  • Chorągiew: Stołeczna, hufiec: Warszawa Praga Południe, drużyna: 32 Warszawska Drużyna Starszoharcerska "Anomalia"
  • Chorągiew: Stołeczna, hufiec: Warszawa Ursus, drużyna: 60 Warszawska Wielopoziomowa Drużyna Harcerska "Amber"
  • Chorągiew: Stołeczna, hufiec: Warszawa Ursynów, drużyna: 30 Warszawska Wielopoziomowa Drużyna Harcerska "Stella Polaris"
  • Chorągiew: Stołeczna, hufiec: Warszawa Wawer, drużyna: 147 Warszawska Drużyna Starszoharcerska "Błękitni"
  • Chorągiew: Stołeczna, hufiec: Warszawa Wola, drużyna: 194 Warszawska Grunwaldzka Drużyna Harcerska "Gryf"
  • Chorągiew: Stołeczna, hufiec: Warszawa Wola, drużyna: 321 Warszawska Drużyna Harcerska "Yamato"
  • Chorągiew: Stołeczna, hufiec: Warszawa Żoliborz, drużyna: 126 Warszawska Drużyna Harcerska "Aurinko Vene"
  • Chorągiew: Stołeczna, hufiec: Warszawa Żoliborz, drużyna: 252 Warszawska Drużyna Harcerska "Pod Zielonym Smokiem"
  • Chorągiew: Stołeczna, hufiec: Warszawa Żoliborz, drużyna: 305 Warszawska Drużyna Harcerska "Rycerska Brać" im. Zgrupowania Żubr
  • Chorągiew: Stołeczna, hufiec: Warszawa Żoliborz, drużyna: 368 Warszawska Drużyna Harcerska "Gniazdo"
  • Chorągiew: Stołeczna, hufiec: Warszawa Żoliborz, drużyna: 56 Warszawska Drużyna Starszoharcerska "Ignis"
  • Chorągiew: Stołeczna, hufiec: Warszawa Żoliborz, drużyna: 56 Warszawska Drużyna Wędrownicza "Nieprzemakalni"
  • Chorągiew: Warmińsko-Mazurska, hufiec: "Rodło", drużyna: 1 Olsztyńska Wielopoziomowa Drużyna Harcerska "Szarpie Spectrum" im. Macieja Dawidowskiego ps. "Alek"
  • Chorągiew: Warmińsko-Mazurska, hufiec: "Rodło", drużyna: 103 Olsztyńska Drużyna Harcerek i Harcerek Starszych "Salmatis"
  • Chorągiew: Warmińsko-Mazurska, hufiec: Elbląg, drużyna: 1 Młynarska Drużyna Odkrywców "Lwy"
  • Chorągiew: Warmińsko-Mazurska, hufiec: Elbląg, drużyna: 117 Elbląska Męska Drużyna Harcerska "MATO"
  • Chorągiew: Warmińsko-Mazurska, hufiec: Elbląg, drużyna: 2 Młynarska Drużyna Starszoharcerska "Taurus"
  • Chorągiew: Warmińsko-Mazurska, hufiec: Iława, drużyna: 25 Lubawska Drużyna Starszoharcerska im. phm. Bronisława Grzymowicza
  • Chorągiew: Warmińsko-Mazurska, hufiec: Iława, drużyna: V Lubawska Grunwaldzka Drużyna Harcerska InVictus
  • Chorągiew: Warmińsko-Mazurska, hufiec: Kętrzyn, drużyna: 1 Kętrzyńska Drużyna Starszoharcerska "Dignitas" im. Korpusu Ochrony Pogranicza
  • Chorągiew: Warmińsko-Mazurska, hufiec: Kętrzyn, drużyna: 8 Grunwaldzka Środowiskowa Turystyczna Wielopoziomowa Kętrzyńska Drużyna Harcerska "Viator" im. Szarych Szeregów
  • Chorągiew: Warmińsko-Mazurska, hufiec: Morąg, drużyna: 8 Morąska Drużyna Harcerzy Starszych "FDDH"
  • Chorągiew: Warmińsko-Mazurska, hufiec: Nidzica, drużyna: 6 Grunwaldzka Nidzicka Drużyna Harcerska "Vitae" im. Floriana Marciniaka
  • Chorągiew: Warmińsko-Mazurska, hufiec: Olecka, drużyna: 1 Wielopoziomowa Drużyna Harcerska "Invictus"
  • Chorągiew: Warmińsko-Mazurska, hufiec: Olecko, drużyna: 14 Wielopoziomowa Drużyna Harcerska "Orły"
  • Chorągiew: Warmińsko-Mazurska, hufiec: Warmiński, drużyna: 12 Gromada Zuchowa "Skorpionki"
  • Chorągiew: Warmińsko-Mazurska, hufiec: Warmiński, drużyna: 9 Wielopoziomowa Olsztynecka Drużyna Odkrywców "Iskra"
  • Chorągiew: Wielkopolska, hufiec: "Piast" Poznań-Stare Miasto, drużyna: 111 Poznańska Drużyna Harcerska "Kamyk" im. Aleksandra Kamińskiego
  • Chorągiew: Wielkopolska, hufiec: "Piast" Poznań-Stare Miasto, drużyna: 158 Poznańska Drużyna Starszoharcerska "Zeus"
  • Chorągiew: Wielkopolska, hufiec: "Piast" Poznań-Stare Miasto, drużyna: 159 Poznańska Drużyna Wędrownicza "Agricola"
  • Chorągiew: Wielkopolska, hufiec: Gniezno, drużyna: 44 Drużyna Harcerek Starszych "Biała Róża" im. hm. Floriana Marciniaka
  • Chorągiew: Wielkopolska, hufiec: Gniezno, drużyna: 44 Drużyna Harcerzy "Baszta" im. hm. Floriana Marciniaka
  • Chorągiew: Wielkopolska, hufiec: Kępno, drużyna: 28 Drużyna Starszoharcerska "Orły Opatów"
  • Chorągiew: Wielkopolska, hufiec: Nowy Tomyśl, drużyna: 19 Drużyna Harcerska "Buki" im. Aleksandra Kamińskiego
  • Chorągiew: Wielkopolska, hufiec: Ostrów Wielkopolski, drużyna: 14 Drużyna Starszoharcerska "Nemesis"
  • Chorągiew: Wielkopolska, hufiec: Ostrów Wielkopolski, drużyna: 31 Drużyna Starszoharcerska "DesKOT"
  • Chorągiew: Wielkopolska, hufiec: Ostrów Wielkopolski, drużyna: 72 Wielopoziomowa Drużyna Harcerska im. Bohaterów Westerplatte
  • Chorągiew: Wielkopolska, hufiec: Poznań-Grunwald, drużyna: 49 Poznańska Drużyna Harcerska "Quercus"
  • Chorągiew: Wielkopolska, hufiec: Poznań-Jeżyce, drużyna: 24 Jeżycka Gromada Zuchowa "Bordowe Kamyki" w Baranowie
  • Chorągiew: Wielkopolska, hufiec: Poznań-Nowe Miasto, drużyna: 444 Poznańska Drużyna Harcerska "Jar"
  • Chorągiew: Wielkopolska, hufiec: Poznań-Nowe Miasto, drużyna: 65 Poznańska Drużyna Starszoharcerska i Wędrownicza "Czeremcha"
  • Chorągiew: Wielkopolska, hufiec: Poznań-Nowe Miasto, drużyna: 9 Swarzędzka Środowiskowa Drużyna Harcerska "Dąbrowa" imienia Olgi i Andrzeja Małkowskich
  • Chorągiew: Wielkopolska, hufiec: Poznań-Rejon, drużyna: 1 Puszczykowska Drużyna Starszoharcerska "Rwetes"
  • Chorągiew: Wielkopolska, hufiec: Poznań-Rejon, drużyna: 17 Męska Drużyna Wędrownicza "Grom"
  • Chorągiew: Wielkopolska, hufiec: Poznań-Rejon, drużyna: 19 Drużyna Harcerska " Czata" imienia Bolesława Chrobrego
  • Chorągiew: Wielkopolska, hufiec: Poznań-Rejon, drużyna: 22 Drużyna Wędrownicza "Impeesa"
  • Chorągiew: Wielkopolska, hufiec: Poznań-Rejon, drużyna: 4 Drużyna Harcerska im. gen. Jana Henryka Dąbrowskiego
  • Chorągiew: Wielkopolska, hufiec: Wągrowiec, drużyna: 8 Wągrowiecka Drużyna Starszoharcerska "Płomienie"
  • Chorągiew: Wielkopolska, hufiec: Września, drużyna: 30 Wrzesińska Drużyna Harcerek ,,Baribal"
  • Chorągiew: Wielkopolska, hufiec: Września, drużyna: 39 Wrzesińska Drużyna Harcerzy Starszych "Szarżującego Dzika "
  • Chorągiew: Wielkopolska, hufiec: Września, drużyna: 47 Wrzesińska Drużyna Harcerzy Starszych "Tajfun"
  • Chorągiew: Wielkopolska, hufiec: Września "Wrzos", drużyna: 33 Wrzesińska Drużyna Wędrownicza "Luna"
  • Chorągiew: Wielkopolska, hufiec: Złotów, drużyna: 19 Drużyna Wędrownicza "Toscania"
  • Chorągiew: Wielkopolska, hufiec: Złotów, drużyna: 40 Jastrowska Drużyna Harcerska "Jastrzębie"
  • Chorągiew: Wielkopolska, hufiec: Złotów, drużyna: 6 Drużyna Harcerska im. hm. Józefa Kopcia "Leśni Tropiciele" ze Świętej
  • Chorągiew: Zachodniopomorska, hufiec: Goleniów, drużyna: 42 Gryficka Drużyna Harcerska ,,Ciche Cienie"
  • Chorągiew: Zachodniopomorska, hufiec: Police, drużyna: 1 Tanowska Drużyna Harcerska "Sokoły"
  • Chorągiew: Zachodniopomorska, hufiec: Police, drużyna: 1 Tanowska Drużyna Starszoharcerska "Rarogi"
  • Chorągiew: Zachodniopomorska, hufiec: Police, drużyna: 7 Drużyna Harcerska "Zielona 7"
  • Chorągiew: Zachodniopomorska, hufiec: Police, drużyna: Krąg Starszyzny Harcerskiej „Zarzewie” przy 12 Szczepie Nowowarpieńskim
  • Chorągiew: Zachodniopomorska, hufiec: Stargard, drużyna: 1. Choszczeńska Drużyna Harcerska "Ad Astra"
  • Chorągiew: Zachodniopomorska, hufiec: Stargard, drużyna: 33 Starszoharcerska Drużyna Odkrywców ,,Zwiad'' im. rtm. Witolda Pileckiego
  • Chorągiew: Zachodniopomorska, hufiec: Stargard im. Juliusza Dąbrowskiego, drużyna: 20 Drużyna Harcerska "Buki" imienia Tadeusza Zawadzkiego "Zośki"
  • Chorągiew: Zachodniopomorska, hufiec: Szczecin, drużyna: 12 Drużyna Harcerska "Leśni"
  • Chorągiew: Zachodniopomorska, hufiec: Szczecin, drużyna: 13 Wielopoziomowa Drużyna Harcerska "Wilki"
  • Chorągiew: Zachodniopomorska, hufiec: Szczecin-Dąbie, drużyna: 10 Wielopoziomowa Drużyna Harcerska "Ogniste Ptaki" im. Edwarda Stachury
  • Chorągiew: Zachodniopomorska, hufiec: Szczecin-Dąbie, drużyna: 19 Wielopoziomowa Drużyna Harcerska "Sokół"
  • Chorągiew: Zachodniopomorska, hufiec: Szczecin-Dąbie, drużyna: 65 Wielopoziomowa Drużyna Harcerska "Szarańcza" imienia majora Henryka Sucharskiego
  • Chorągiew: Zachodniopomorska, hufiec: Szczecin-Dąbie, drużyna: 99 Drużyna Harcerska "Wagabunda" im. Wandy Rutkiewicz
  • Chorągiew: Zachodniopomorska, hufiec: Szczecin-Dąbie, drużyna: XCI Drużyna Harcerska "Kruki"
  • Chorągiew: Zachodniopomorska, hufiec: Szczecin-Pogodno, drużyna: 30 Ratownicza Drużyna Starszoharcerska "Poterna"
  • Chorągiew: Zachodniopomorska, hufiec: Ziemi Koszalińskiej, drużyna: 22 Koszalińska Drużyna Wędrownicza "Płomień"
  • Chorągiew: Ziemi Lubuskiej, hufiec: Babimojsko-Sulechowski, drużyna: 3 Drużyna Starszoharcerska "Bumerang"
  • Chorągiew: Ziemi Lubuskiej, hufiec: Międzychód, drużyna: 7 Drużyna Harcerska "Dragon" im. 1. Dywizji Pancernej
  • Chorągiew: Ziemi Lubuskiej, hufiec: Nowa Sól, drużyna: 12 Harcerska Drużyna Wodna "Bryg"
  • Chorągiew: Ziemi Lubuskiej, hufiec: Nowa Sól, drużyna: 15 Drużyna Wędrownicza "Impeesa"
  • Chorągiew: Ziemi Lubuskiej, hufiec: Nowa Sól, drużyna: 19 Drużyna Harcerska "Tornado"
  • Chorągiew: Ziemi Lubuskiej, hufiec: Słubice, drużyna: 50 Środowiskowa Drużyna Harcerska "Granica"
  • Chorągiew: Ziemi Lubuskiej, hufiec: Słubice, drużyna: 6 Drużyna Harcerska "Dziki"
  • Chorągiew: Ziemi Lubuskiej, hufiec: Szprotawa, drużyna: 1 Drużyna Wędrownicza "Czerwone Orły"
  • Chorągiew: Ziemi Lubuskiej, hufiec: Zielona Góra, drużyna: 1 Drużyna Harcerska "Knieja"
  • Chorągiew: Ziemi Lubuskiej, hufiec: Zielona Góra, drużyna: 101 Drużyna Starszoharcerska "Altair"
  • Chorągiew: Ziemi Lubuskiej, hufiec: Zielona Góra, drużyna: 6 Drużyna Harcerska "Enigma"
  • Chorągiew: Ziemi Lubuskiej, hufiec: Zielona Góra, drużyna: Próbna Drużyna Starszoharcerska "Świt"